Overwinteren, de 1e maand is gelukt!

Spanje, Santa Pola

Overwinteren moet je echt leren! De eerste weken hadden we nodig om onze veren te schudden en ons campingplekje in te richten.
Verder moet je leren om de te ondernemen activiteiten niet allemaal tegelijk te plannen ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚. Gewoon kalmpjes aan. Morgen komt er weer een dag. De temperaturen zijn overdag gewoon lekker, tussen de 21 en 25 grd C. Als we s middags niet fietsen of bij het strand gaan kijken dan nemen we een duik in het verwarmde zwembad. Das echt verwennerij!
We koken vaak zelf om er voor te zorgen dat we niet dicht groeien ๐Ÿ˜œ๐Ÿ˜œ. Niettemin staat minstens 1x per week buiten de deur eten op het menu.
Nog veel te ontdekken! Das voor de volgende weken.
Helaas zullen we deze week naar NL moeten vliegen vanwege het aanstaande overlijden van Hermans jongste broer. Das een zeer onverwachte en trieste gebeurtenis. De laatste week zijn we daar -in ons hoofd- dag en nacht mee bezig. In het kort: Nico was al een poosje niet lekker. 14 dgn geleden opgenomen met ademhalingsproblemen. Blijkt uitgezaaide longkanker te zijn. Eerste chemo was heel zwaar maar na een paar dagen zag het er naar uit dat hij nog wat extra tijd kreeg. Helaas sinds donderdag gaat het zo slecht dat ze nu dag en nacht bij hem waken.
We bewaren de fotoos die hij stuurde en de telefoongesprekken die we met hem hadden afgelopen weekend als goede herinneringen. Goede reis breurtien๐ŸŒป๐ŸŒป.

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

๐Ÿ’‹

Winnie 2023-10-29 22:25:40

Sterkte gewenst . Trieste reden om naar Nl te moeten. Goede reis heen en terug.

Lolke en Janny 2023-10-30 09:37:20

Hรฉ wat vervelend, heel veel sterkte en goede reis heen en terug๐Ÿ˜˜

Heidie 2023-10-30 21:46:06

Wat verdrietig, sterkte! ๐Ÿ’•

Ria Bloemkolk 2023-11-02 17:05:48
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.