Goedemorgen, we rollen uit bed. Effe checken, spierpijn ✅, blauwe plek ✅, ik voel dat ik het doe✅. Vandaag doen we weer een relax dag. Morgen gaan we naar de volgende camping. Dus iedereen vliegt uit. Steff naar de tafel tennis heel verrassend, Babette naar het zwembad heel verrassend, Jeroen leest een boekje en doet met mij de afwas en ik doe een eerste wasje en type wat bij in mijn boek.
Kortom heerlijk. In de middag komen we samen voor de lunch en heeft Steff zijn boek gevonden en is inmiddels 6 hoofdstukken onderweg. We eten een tonijn salade! Ik hou ervan om met weinig iets op tafel te zetten.
Vanaf de middag gaat het spel met de regen weer van start. Alleen nu met kleding op de waslijn en kleding naar binnen.
Jeroen en ik maken nog een wandeling de andere kant op en is een iets kleiner rondje dan van de week, maar wederom prachtig.
Daarna weer een drinkie op het terras en we pluizen de route van morgen uit op de kaart. Toch fijn als we weten welke richting we op gaan. Voor de enthousiastelingen we gaan naar Otricoli!
Nu is het inpak uurtje aangebroken. We zijn goed afgestemd en doen ieder ons ding. Alles zit in de juiste tas en wat al in de auto kon zit erin. Daarna opfrissen en op naar het restaurant. Babette denkt al aan het ontbijt van morgen met pizza want die eet hem niet helemaal op namelijk. We spelen piraten bridge en ondertussen komt de vino Rosso, cola, water en fanta op tafel aangevuld met brood en glutenvrije crackers. De vino Rosso a casa is heerlijk 😋. Ik neem lasagna en lik mijn bord bijna af. De rest pizza, pizza en pizza.
Het spel gaat door......
Toetje: cheesecake glutenvrij voor Babette en mij, ijsje met vers fruit voor Jeroen en Steff een calippo cola. Top avond en de sfeer is goed.
Het regent buiten en Jeroen spot een mega bliksem. Ik ben blij dat de kleding weer binnen hangt. In de tent een spelletje, en gek lezen in de boeken als afsluiting van de dag.
Tijd om te gaan slapen op naar morgen!
Geschreven door Familie.roest.op.avontuur