Goedemorgen allemaal,
We slapen lekker uit en ik mis de roekoe duif, die heeft ons denk ik nu echt verlaten.
Vandaag doen we lekker chillen.
De kinderen en wij ook voelen de warmte. Het is denk ik een luchtvochtigheid van een regenwoud.
Er staat ook regen voorspelt, we wachten rustig af.
We hebben gisteren heerlijke, atans dat denken we glutenvrije broodjes gescoord dus die gaan we bakken.
De pizzasteen tevoorschijn en het eerste dilemma van de dag dient zich aan. Met of zonder rooster.
Lang leven internet alleen door de vochtigheid zijn we wat traag en kunnen het moeilijk vinden.
Broodjes op de plaat en gaan, “hoe lang nog mama”, nou ongeveer 15 minuten.
Oke we wachten wel. Echt fijn dat ze geduld hebben en niet naar de buren gaan om daar te ontbijten.
De broodjes zijn heerlijk en we hebben er nog over voor een andere dag.
Wat gaan we doen, nou tijdens het ontbijt nog de tarp opzetten want mijn onderbuiks gevoel zegt dat het zo nog vochtiger wordt. Regen, en regen.
We hebben de tarp (zie reisverslag dag 2. voor uitleg tarp) snel opgezet, dit komt door onze jaren lange samenwerking en vertrouwen in elkaar natuurlijk 🤪!
Nog geen 10 minuten later begint het te storten, zo zie je maar altijd op een vrouw vertrouwen 😏!
Even wat afkoeling, en de vochtigheid gaat nog wat omhoog. Je zweet komt weer overal uit door op een stoel te zitten.
We relaxen allemaal op onze eigen manier.
Op een gegeven moment wordt het droog en gaan de kinderen lekker naar het meer om te zwemmen. Na een half uur gaat het weer regenen, het regent met grote druppels. De kinderen liggen nog in het meer dus ik ga even kijken. We horen in de verte onweer dus uit dat water komen.
We lopen door de grote regen druppels met een zeiknatte handdoek om terug naar de tent.
De regen houdt echt wel even aan en rond etenstijd vakantie (14 uur) is het pas echt droog.
We maken een heerlijke salade al zeg ik het zelf met de restjes van gisteren, smullen smullen.
Inmiddels schijnt de zon dus zwembroeken aan en naar het meer. Jeroen en ik buiken nog even uit met een wijntje en een goed gesprek.
Om 14:30 uur in de middag op woensdag een wijntje. Ik hoor sommige al denken dat kan toch niet 😳.
Ja hoor, echt wel... heerlijk!
We gaan na het uitbuiken ook naar het meer en gaan de vochtigheid eruit duiken met elkaar.
We besluiten om een waterfiets te huren om de bovenbeen spieren weer even te activeren.
Je moet iets doen om in shape te blijven.
Leuk om over het meer te fietsen hadden we nog niet eerder gedaan met ze.
Ergens dobberen en er vanaf springen, top.
Na het hoogtepunt van vandaag het waterfietsen, relaxen we verder bij de tent. Inmiddels is de luchtvochtigheid weer wat gedaalt. Het ziet er nog wat dreigend uit, maar het blijft toch droog.
We sluiten de dag af met spelletjes, de wiggle, selfies met snap chat en stoeien.
Prima dagje met veel vocht in de lucht.
Truste en op naar de dag van morgen.....
We liggen in bed en worden binnen 5 minuten verrast door geen idee wat. Het zit in onze vuilniszak 😱!
We tikken tegen de tent maar het gaat gewoon door. Samen gaan we, nou Jeroen eigenlijk op onderzoek en het blijkt een stekel varken te zijn. Die zit de tonijn blikjes heerlijk uit te likken. Gelukkig, ik zag al een grote beer met zijn klauwen in een zak zitten voor mijn tentdeur..... We kunnen weer rustig slapen en stekelvarken ,geniet ervan.
Geschreven door Familie.roest.op.avontuur