Dag 20. Opruimen

Zweden, Björkebo

Zo een bedje is echt heerlijk om in te liggen, wel even wennen dat het wat warmer is. Gedurende de nacht ging er hier en daar wat uit. We worden allemaal rustig wakker. Opmaken voor eerst het opruimen van het huisje en daarna het opruimen van het vlot.
De doorlopende waslijn door het huisje eerst maar eens nalopen en kijken wat er nog meer kan drogen. Even kroelen in bed met Steff want die is altijd vroeg wakker.
We gaan de aanhanger en auto her indelen en kijken of straks alles weer op zijn plaats past. Ik ga het huisje schoonmaken wat natuurlijk heel moeilijk was. Zweten, puffen enz. We zijn Nederlander en schoonmaken draai ik mijn handen echt niet voor om, zit ook in mijn taken pakket op mijn werk soms! Daarna uitchecken bij de vrouw van de vriendelijke meneer van gisteren en nog even vriendelijk gezegd dat haar man niet zo aardig is.
Om half 11 zijn we klaar en gaan we op naar het vlot. Het is trouwens prachtig weer, een betere dag om uit elkaar te halen is er wat mij betreft niet. De meiden en de Nederlandse buren zijn er ook. Goedemorgen iedereen, en overleefd vannacht, het was namelijk tussen de 2-4 graden. Goed tijd om aan de slag te gaan. Eerst de kisten er vanaf, uitzoeken en opruimen. Ze hebben als eind obstakel een steile helling naar boven gemaakt waar alle spullen heen gelopen moeten worden. Met alles wat we tillen dus nog even de bovenbenen aanspreken. Het gaat goed de kinderen helpen en spelen. Steff maakt een stadion in het zand en Babette een kasteel met haar inmiddels vriendin. Alles is eraf en daar gaan we beginnen met de touwen. Alle lussen los en de kinderen laten de balken in het fuik drijven. Er komen hier en daar nog wat spullen tevoorschijn die we kwijt waren. Het bestek is ook weer compleet! Na het eerste vlot even een break met brood en daarna verder met nummer twee. Ze brengen de kano's met z'n allen naar boven dat is met z'n tweeën niet te doen die helling op. Samen zijn we sterk. Om half 3 zijn we klaar met het vlot, nog best een klusje zo. Alles in de auto en we rijden een stukje terug naar de camping.
Ik bedacht me dat er nog een cornetto in de vriezer is blijven liggen en vraag aan de gezellige meneer of ik hem eruit mag halen. Het antwoord van hem wordt een negatieve recentie op de website, niet flexibel, rechtlijnig 😉. Daarna zeggen we onze Nederlandse maatjes van deze week gedag. Op naar de volgende camping. We rijden door prachtig landschap, er zijn alleen maar meren om ons heen te zien. Ongelooflijk mooi met de zon erop.
Zweden is echt rust, ruimte en mooie natuur. We worden een grindpad opgestuurd en dat duurt nog een paar kilometer. De banden spanning is hiervoor net te hoog zegt Jeroen. Uiteindelijk zien we een bordje van de camping. We rijden erop en het is heel simpel en wat zien we, een meer aan de camping! Wow ik hoop dat onze tent daar komt te staan dan kom ik de komende 24 uur mijn stoel niet meer af.
We gaan inchecken en ik had de kinderen een ijsje beloofd dus die namen we ook gelijk mee. Voor 1x een magnum dan maar! De tent opzetten, inruimen en we ploffen op een stoeltje in de zon met dit fantastische uitzicht, o ik vergeet de wijn nog. We vertellen de kinderen dat we even niks doen. We gaan even bijkomen. De kinderen hebben alweer een skelter gespot dus die zijn zoet. We zijn ontspannen in ons hoofd maar lichamelijk even bijtanken vandaag en morgen. Om 18 uur ga ik op zoek naar het electrische pitje van de camping om op te koken. Ik vind hem en een Nederlands Zweedse mevrouw zit daar ook. Dus allebei hebben we 1 pit ter beschikking. We nemen genoeg gas mee naar huis dit jaar dat is zeker. We raken gezellig aan de praat en ondertussen gaan onze blik kook kunsten door. Het wordt krieltjes met worstjes en witte bonen in tomatensaus.
Ik begrijp dat de vrouw kinderarts is en ze graag Nederlandse operatie assistenten willen hebben. De pauzes zijn hier belangrijker dan de productie hmmmmmm ik hoor hier mogelijkheden wie gaat er mee!
We eten heerlijk voor ons tentje met uitzicht, we bedenken of we die print thuis niet op de muur kunnen maken.
We genieten nog even na en hebben contact met het thuis front. We schuiven vroeg ons mandje in samen met de kinderen, even bijtanken en ons onvergetelijke avontuur nog eens overdenken!
Dankbaar dat alles goed is gegaan op naar het volgende avontuur van morgen......

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Benieuw naar de foto 💋💋

Joke 2018-08-14 09:36:01
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.