Vrijdag een heerlijk dagje buitenspelen!

Oostenrijk, Wildschönau

Het heeft vannacht gevroren en dus was het kouder! Dus… vroeg naar de piste!
Om 8:30 lopen we naar de lift nadat we hebben ontbeten!
Als we boven komen werken de sleepjes liften nog niet dus moeten we naar beneden blauw en rood doen. Als we bij de sleeplift van rood komen draait die net.
Het gaat beter dan gisteren gelukkig! Ik oefen wat op mijn bochtjes en het remmen en voel dat ik weer meer op mijn gemak ben en ontspannen op de latten sta!
Heerlijk! Het is ook niet druk! Dus ruimte genoeg om lekker te oefenen! Blauw, rood, rood, blauw, buiten om, langs het kerkje, tussendoor pad… alles wel geprobeerd vandaag! En tussendoor wat gedronken bij de blauwe lift en naast de gondel lekker wat gedronken en een apfelstrudel gegeten! We hebben tot 14u buiten gespeeld. Maar toen deden onze voeten wel wat zeer, vooral die van Marit! Dus met de gondel naar beneden en richting ons balkon! Het is zeker zo zonnig als gisteren maar niet zo extreem warm gelukkig. Maar zeker nog lekker om op het balkon te zitten. Ik maak ook meteen het boodschappen lijstje voor Picnic. Zodat ze dat zondag middag kunnen komen brengen! Dan ga ik douchen.
Eric ligt op bed als Marit en ik voor vanavond de pizza’s en toetjes gaan halen bij de MPreis. Vanavond dus pizza 🍕. Na het eten als alles is opgeruimd wandelen Eric en ik nog een stuk door het dorp nadat we de tassen zover al hebben ingepakt. Marit doet dat als wij wandelen. Haar kamer maken we morgen vroeg leeg zodat die al schoongemaakt kan worden.
Morgen avond eten we een soepje met broodjes en als lunch iets lekkers op de berg!
Vanavond hebben we alle drie lui met ons boek of serie. Nog een dag genieten! Morgen zal het net als vandaag niet zo druk zijn omdat veel mensen al naar huis zullen gaan.
Wij gaan nu slapen om morgen nog een heerlijke dag op de berg te doen!

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.