Vandaag gaan we na het ontbijt naar het drie landen punt België Luxemburg Duitsland. Dat is vanaf hier ongeveer 30 minuten rijden.
Als Marit aangekleed is, Eric en ik gedoucht gaan we samen ontbijten. Na het ontbijt wil Marit graag dat ik haar haar invlecht. Als dat klaar is gaan we met Pip in de auto op weg. Via boerenwegen rijden we er naar toe. Er staan 4 stenen met plaquettes. Als we het bekeken hebben stappen we weer in de auto opweg naar de tent. Een tussenstop bij de winkel voor brood en avondeten. Vanavond staat er kip met rijst op he menu.
Bij de tent terug lunchen we en daarna pakken we een boek en nemen de relax houding aan. Heerlijk! Aan het einde van de middag gaat Eric de Tour kijken bij de taveerne. Marit en ik gaan ook iets later die kant op.
Ik ga daarna Pip uitlaten, Marit loop al naar de tent en Eric moet nog even naar het toilet, dat was voor Pip een uitdaging..., de roedel is niet compleet.... welke kant moet ik nu op?????? Dan toch maar onder enig protest met het vrouwtje mee. Gelukkig zie ik het baasje al aankomen.... samen wandelen we terug naar de tent. Yes, iedereen weer bij elkaar!
Na het eten drinken we een kopje thee met een koekje nadat we een rondje over de camping hebben gelopen. Marit duikt daarna in haar tent om te lezen, Eric gaat op zijn matje liggen en ik lees nog even buiten. Maar het koelt snel af dus ook ik duik mijn bedje in.
Geschreven door Charlottes.reisdagboek