En dan is het in eens de laatste dag waarop we kunnen skiën.....
Deze ochtend beginnen we op ons gemak. Tijs heeft de broodjes gehaald en Eric heeft de tafel gedekt. Om 7u komen Tijs en Lisa ontbijten. Eric eet al met ze mee terwijl ik nog even het laatste stukje af maak van het verslag van gisteren.
Vandaag starten we zoals net al geschreven wat rustiger op. Lisa en Tijs pakken ook een bus later naar de lift. Na het ontbijt en het opruimen van de ontbijtspullen maken ook wij ons klaar om nog een keer de pistes af te gaan, met als doel vandaag: De Goatstal bezoeken maar wel via de piste op de ski’s naar beneden!
We gaan beginnen bij de Mitteregglift. Daar gaan we boven naar de blauwe piste van de Bergfriedlift. Het eerste stuk vond ik weer heel moeilijk... maar toen ik eindelijk het eerste stuk voorbij was ging het beter. Bij de Bergfriedlift gingen we naar beneden. Dit ging nu lekkerder. En dat terwijl de sneeuw niet fijn was, de pistebulli had gisteren gereden en daarna was het gaan sneeuwen. Daarna zijn we naar de Reiterkogelbahn gegaan om bij de Goatstall uit te komen. Wat een heerlijk gevoel om dat vandaag, met een niet zo fijne piste (vol met bobbels sneeuw), redelijk goed te doen! 🙃 En..... hij was nog open ook! Dus wij lekker aan de koffie en cola vol in de zon ☀️ bij -1 graden. Heerlijk genieten in het shirt met korte mouwen! Daarna weer verder het laatste stukje naar beneden om een keer via de U-bahn naar boven te gaan en nog een keer bij de Mitteregglift uit te komen om “mijn vriend” -de eerste helling die niet goed ging vandaag- nog een keer te trotseren. En... Ja hoor het is gelukt! 💪🏻 van daar uit weer terug langs de piste bij de Bergfriedlift. Het is inmiddels al na 2uur en we zijn zo moe dat we besluiten dat dit de laatste afdaling is voordat we onze spullen terug in gaan leveren.
Onder aan de piste lopen we naar de Intersport-winkel om onze spullen terug te brengen. Als we dat hebben gedaan lopen we terug naar het appartement. Daar nemen we een douche en gaat Marit lekker in bad. Eric en ik gaan nog even naar de winkel. Als we terug komen duurt het niet lang voordat Lisa en Tijs thuis zijn. Wij gaan straks met z’n 5en uiteten. Tijs, Lisa en Eric willen straks ook nog rodelen over de rodelbaan bij de Reiterkogelbahn. Eerst pakken we alvast wat spullen in en kleden we ons om, weer terug in ons skipak omdat het weer nu nat en koud is. Lees regen en sneeuw vallen naar beneden. Om half 6 lopen we naar Hinterglemm om ergens wat te gaan eten. Voor het rodelen moet je een borg voor de slee betalen dus ook even langs de pinautomaat.
Bij restaurant Pfeifenstüberl hebben ze een tafel voor ons! Na het eten gaan we richting de kassa van de Reiterkogelbahn. Daar moet je de lift nemen als je wilt rodelen. De mevrouw bij de kassa geeft aan dat de baan niet zo snel en fijn is. Dus besluiten ze om het toch niet te doen. Tja... dan moeten we een drankje doen bij de Goatstall 😉🥤🍺 We kunnen er ook komen via een voetgangerstunnel onder de piste door! Na het drankje krijgt Marit een geitjes knuffel: Geitje en Lisa krijgt er ook een: Schnapps.
Lisa en Tijs blijven nog even zitten en wij wandelen rustig terug. Thuis trekken we ons pyjamapak aan en drinken een kop thee. Lisa en Tijs komen ook nog wat drinken. En dan is het echt tijd om te gaan slapen... Bis Morgen!
Geschreven door Charlottes.reisdagboek