Korte ski dag

Oostenrijk, Wildschönau

Vandaag een korte skidag…
Eric was na het ontbijt al om half 9 bij de lift. Marit en ik iets later, 9:15. Maar omdat het weinig gevroren had vannacht is de piste niet zo goed… na een paar pogingen waarbij ik mijn rug en schouder echt wel voel laat ik het erbij. Marit gaat nog een paar keer. Met z’n drietjes besluiten we bij het kruis op de berg dat we het laten voor wat het is. Het is 11:15 maart echt fijn zijn de posters niet. We gaan naar beneden en kleden ons om. Daarna gaan we koffie drinken met een taartje bij Karin.
Hierna gaan Marit en ik even naar de winkel voor lunch envelop gast even liggen.
We eten even in de keuken als we terug komen omdat Eric slaapt. Als we klaar zijn blijkt hij al even wakker te zijn, maar niet door ons 🙃
Als ik Eric heeft gegeten gaan we een stuk wandelen. Gewoon in een tshirt 😅 zo warm is het!
Na de wandeling drinken we wat en luisteren we verder. Marit kookt vandaag, schnitzel met frietjes en spinazie! Tegen 18u kunnen we aan tafel. Heerlijk! Goed gelukt!
Na het opruimen gaan Eric en ik nog even een stukje lopen. Als we terug zijn klop ik bij Marit aan om te zeggen dat we terug zijn. We drinken thee en Marit en ik spelen Skipbo terwijl Eric een serie kijkt. Ook wij gaan daarna weer in de luie modus!
Ik kijk ook even een stukje serie. Als het 22u is gaat Marie naar haar kamer en ik loop mee. We poetsen de tandjes en gaan slapen. Morgen hopelijk een betere dag om te skiën!

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.