Vanmorgen liep de wekker al op tijd af omdat we vandaag met de kids en Pip naar campings vogel afreizen.
Gisteren hebben we de gehuurde aanhanger al opgehaald en hebben we al een hoop spullen in de aanhanger gedaan. Vandaag de laatste spullen erbij en in de dakkoffer. De bedoeling is dat we om 10u vetrekken. Na het douchen vanmorgen was Marit ook al wakker en niet veel later stond ze met haar spullen die nog mee moesten in de start blokken beneden. Marit kijkt nog even tv terwijl wij de laatste spullen verzamelen. Tjesse is ook al vroeg wakker en om half 9 zitten we met z’n 4en te ontbijten. Ik heb Pip al vroeg uitgelaten en ze heeft al gegeten voordat wij aan tafel gaan. Ook haar spullen staan klaar. Haar kussen nog achter in de auto en dan is ook Pip klaar! Na het opruimen zitten kunnen we echt vertrekken en dan is het 10u als we de navigatie instellen. Daar gaan we!
Na een rustige reis komen we om 11.30u aan. Ik meld ons aan bij de receptie en we mogen al meteen doorrijden naar ons plek. En dit jaar zijn de bossages tussen de plekker weg. Jammer, het was zo beschut maar nu is het contact met andere mensen wel makkelijker. Er staan geen grote bomen op de scheiding bonbons plek dus hebben we wel echt een heel groot plek dit jaar!
Ik loop met Marit nog even terug naar de receptie omdat ik helemaal vergeten ben om Pip aan te melden.... 😱 gelukkig is dit ook snel gedaan en als we terug komen zitten de heren al in een stoel met een appel. Dan gaan we de grote tent opzetten. De kids helpen mee. Als alleen de luifel nog moet gaan Tjesse en Marit zelf hun eigen tentjes opzetten. Zelfs de haringen in de grond slaan doen ze zelf!
Het is 14u als alles staan en we gaan lunchen. Om half 3 vertrekken de kids naar het zwembad. Marit komt iets eerder terug maar Tjesse heeft al weer vrienden gevonden. Marit kijkt bij de kinderen van vorig jaar, die zijn er wel deze week, maar nu even niet op het plek. Een tenniswedstrijd tussen Eric en Marit valt een beetje in het water door de regen. Uiteindelijk wint Eric het ijsje aan het einde van de spannende match. Eric en ik gaan daarna een ronde lopen met Pip. Ze doet het echt super! Laat andere honden gewoon passeren en ligt op ons plek rustig te luieren. Af en toe kijkt ze op naar wat er voorbij komt lopen.
Na de wandeling krijgen wij een drankje bij de plaza. Terg bij de tent krijgt Pip al eten. De kids zouden om 18u terug zijn bij de tent omdat we straks lekker frietjes gaan d eten. Omdat Marit iets eerder bij de tent in lopen we al Nasr de plaza en zien we Tjesse daar aankomen als we net aan tafel zitten.
Marit bestelt een paco pizza mageritha, Tjesse spaghetti Bolognese en Eric en ik nemen saté met friet. Wij nemen wel friet 😉.
Na het eten gaat Tjesse met zijn vrienden chillen en Marit gaat met Aurora en haar broertje bij de tent tennissen en lazergamen.
Om 22u is iedereenweer bij de tent en gaan we tanden poetsen en ons klaar maken voor de eerste nacht in de tent slapen. We hebben er zin in! Slaap lekker!
Pip ligt al opgerold op haar mat en niet veel later horen we een luide snurk. Marit leest nog wat en Tjesse is meteen vertrokken. Tot morgen!
Geschreven door Charlottes.reisdagboek