"strand" dag

Portugal, Porta da Cruz

Vandaag een "strand" dag voor ons houd dat in een mooi terras pal aan zee met zo'n, schaduw eten en drinken, en dat is gelukt. Heerlijk een ruige zee met goeie golven die stuk sloegen tegen de rotsen of op het kiezelstrand. Niet geschikt om in te zwemmen maar daar hebben ze duidelijk wat op gevonden want er is een prachtig zwembad gerealiseerd waar je wel de golven in ziet kletteren maar waar je geen last van ze hebt, prachtig gezicht. En aan de andere kant uitzicht op de bergen en de kustlijn, heel vervelend plekje dus๐Ÿ˜‡ Toen we een zere kont van het zitten kregen hebben we maar afgerekend en even een rondje gelopen, daar troffen we uitzicht op het zwembad van bovenaf en om de hoek van het zwembad een mooi schouwspel van de natuur met water en rotsen/grotten.
Één rumstokerij die voor onze neus op slot ging, hihi dus morgen maar even terug het is vlakbij ons honk. Daarna met de panda nog even omhoog geklommen maar toen rap naar ons honk want we moesten beide poepen ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Mooie foto's daar kun je het wel een poosje volhouden alleen lastig van die bruine broeder

Jan ertman 2022-06-12 12:36:23

Die had zijn weg snel gevonden, ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚

AenAonroute 2022-06-12 16:39:07
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.