Vroeg oppad en verlaten de Poolcirkel. Ik lees dat deze niet vast staat dus waar je deze werkelijk passeerd is een raadsel.
De mens wordt graag voor de gek gehouden met een vast punt en ik heb wellicht net 3 meter naast de werkelijke Poolcirkel gelegen. Haha.
Het sneeuwt licht afgewisseld met motregen. Bizar maar wel een belevenis.
De witte vlaktes zijn onmenselijk groot. Gelukkig beschermd natuurgebied. Houden zo.
De weg is hele stukken vernieuwd waardoor het rijden saaier is. Voorheen smaller en veel meer bochten en klimwerk. Jammer.
Onderweg de eerste rendieren. Leuk! Ook elanden. En uiteindelijk een kudde rendieren vlak naast de weg.
Gelukkig kon ik mijn auto en caravan kwijt op een oprit. De plaatjes maken.
Een vrachtwagen rijdt hard toeterend voorbij want hij wil ze niet op zijn motorkap.
De kudde schiet opzij en keren na het passeren net zo hard snel terug. Ook hier blijkbaar lekker vers gras.
Zo leuk weer!
Verder het gas erop, doel Trondheim. Schijnt een leuke stad te zijn.
Hoe dichter bij we komen, des te meer ik denk door tuffen. Ik en stad gaat niet goed samen. Mij te druk.
Uiteindelijk geland op bekende camping bij Oppdal. Paar dagen hier en plannen maken. Waarschijnlijk Oost Noorwegen.
Geschreven door Peet.is.weg