Dit verslag hoort niet bij een reis. Maak een reis in je reisblog om de pins van meerdere reizen met elkaar te verbinden of pas de begin-/einddatum van een bestaande reis aan. Uitgebreidere uitleg > Reis aanmaken > Mijn reizen >
Vandaag de boot van DK naar S, dus op tijd opstaan en alles weer schut en rijvast in de caravan. Lekker op tijd en op de dooie gemak naar de haven in Frederikshaven. Krijg ik een berichtje: 2 uur vertraging. Ja, zo kom ik nooit in het hoge Noorden. Tjop-tjop. O nee, vakantie. Zennnnnnnnnnnn 🧘♀️ Oef dat valt nog niet mee.
Het is hier lekker lang licht, dus kan altijd nog een stukje Zweden rijden. Ik kijk wel hoe laat bootje komt. 🚢
Leuk je verslag weer te lezen Peetje. Geniet ervan
Jootje 2023-05-10 22:07:40
👍thanks Jootje
peet.is.weg 2023-05-11 09:28:06
Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:
Deel dit reisverslag met vrienden:
Whatsapp
Facebook
Twitter
E-mail
Of schrijf je reisverhalen via de app
Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.
Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.