Vertrek

Spanje, Almeria

1 dag voor vertrek
...de spanning begint nu echt toch wel te stijgen. Vooral omdat onze Spaanse vrienden nog steeds het concept afspraken nakomen niet echt onder de knie hebben. Je zou toch denken dat na 20 jaar Spanje wij beter zouden moeten weten. Maar niks is minder waar. Keer op keer trapoen wij er weer in. De Panda had dinsdag al klaar moeten zijn zodat we nog wat tijd over zouden hebben om wat te oefenen met de Panda. En wat laatste cheks te doen. Het is ondertussen al weer woensdag en nog steeds geen Panda. 13h...14h....waar blijft de Panda....15h....16h....en we moeten de vlaggen en deurklink nog monteren. De oude stickers moeten er nog af, nieuwe stickers erop. Tablet instaleren. Eigenlijk ook nog een proefrit maken.
17h... eindelijk is de Panda klaar.
Nu als een malle de stickers er af en weer er op , de vlaggentjes niet vergeten. Heel mooi deur klinkje gemonteerd. Alles ruim binnen de tijd. Nou ja ruim, ruim.....om 21u waren we er wel klaar mee en werdt het de hoogste tijd om wat te gaan eten. Want ook dat moet gebeuren en vandaag zeker. Goed afscheid nemen van Lijn en Wianda dus lekker even met z'n viertjes indiaas eten. Nog even snel de nieuwe tablet monteren, die keurig geheel volgens plan om 19u binnen is gekomen. En dan snel gaan slapen want morgen is de grote dag. O ja en de auto testen dan ? Ach laat ook maar, die zal Het toch wel doen. We testen hem wel in de woestijn.

En daar gaan we dan, eindlijk is het zover...7uur opstaan, ontbijten. Udo moet eerst nog even naar de zons opgang gaan kijken samen met Wianda. Ik denk voor goed geluk of zo. Om 9uur gaan we vertrekken. Maar na een kleine foto sessie van zo'n anderhalf uur gaan we dan toch echt. Echt, ja echt.......of nee toch niet. Er tikt iets. Nieuwigheid? Nee de compresor. Oke ff snel 4 nieuwe Gaten boren en dat ding 5 centímetros verplaatsen. Lijn haalt ondertussen extra wáter en Wianda haalt nog een shirtje van Udo op. Hij was even vergeten dat we 2 shirtje hadden laten maken.
En dan was er nog iets met een sleutel. Je weet wel die sleutel die terug moest naar de sloop. De copié is te dik en paste niet. Terug naar de sloop dan maar. Ok dan kopen we wel alle sloten van die oude Panda krijgen we er in ieder geval een gratis sleutel bij.

En dan zijn we echt weg. Opweg naar nieuwe avontuur. De Panda rijdt al met zo als Het Spaanse weer, als een zonnetje. Bij Tarragona even snel een fototje van een oude romeinse brug. Een heus aquaduct. Die oude romeinen wisten wel raad met wáter. Niks geen droogte en waterproblemen. Goed snel weer door want daar komen we natuurlijk niet voor. Wij gaan racen en niet naar oude bruggen kijken. Een paar keer tanken. Ook belangrijk. En na een uurtje of 8 komen we dan toch ook wat mede Panda fanaten tegen. Een leuke oranje, ligt over beladen. En dat stemt Udo dan weer zeer tevreden want die dacht dat we veels te veel bij hebben. Een stuk of 4 italiaanse. En wat die allemaal wel niet bij hebben....
Nu denkt die arme Udo weer dat we veels te weinig bij hebben. Nog anderhalf uur te gaan naar onze eerste stop. Het eindpunt van vandaag is Almería. Hier wordt de Panda morgen gekeurt en krijgen we om 11u30 ons startnummer. Spannend allemaal. Nu maar hopen dat we het juiste nummer krijgen, anders kunnen we onze shirtje al weer weg doen.
De Panda staat veilig en lekker warm te rusten, gezellig bij z'n vriendjes hier beneden in de garage. Kan die morgen uitgerust bij de keurig verschijnen.
En dat gaan wij nu ook doen. Lekker slapen.
O nee, toch niet. Onze nieuwe tablet heeft kuuren. We krijgen de gps niet aan de praat en die is essentieel om te navigeren. Ach tijd zat. De race start toch pas zaterdag.

Geschreven door

Al 6 reacties bij dit reisverslag

Vroemmmm en in bocca al lupo Roep maar s tegen die Italianen. Die antwoorden dan...echt, ze worden niet boos

Bianca 2024-02-29 23:39:28

Succes mannen!! En vooral heel veel plezier!

Astrid Smits 2024-03-01 06:50:05

Heej mannen! Wat ontzettend leuk om deze uitdaging met z'n 2tjes te doen. Doe voorzichtig en heel veel plezier!!! ๐Ÿ˜˜๐Ÿ™

Monique 2024-03-01 07:20:34

Hophop gas erop met die panda! Succes, let goed op elkaar en vooral heel veel plezier samen. ๐Ÿš™๐Ÿ€๐Ÿ’ช๐Ÿป

Anki 2024-03-01 08:10:40

๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช you go guys!!! Goed door de keuring komen zometeen๐Ÿ˜Š Maaruh ik mis nog wel wat fotootjes van de fotosessie hoor..... foto bij Udopia, foto bij de Old....we hebben niet voor niks zo ons best gedaan๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜‚

Lijn 2024-03-01 10:30:25

Vuhl plezier ๐Ÿ˜˜๐Ÿ’ช

Esther 2024-03-01 20:16:54
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.