Tijdens het koken gisteravond, komt er een ijscoman al toeterend het terrein op gereden. Lekker een ijsje 😍!
Ik ga ijsjes halen, die kunnen wel even in ons kleine vriesvakje dan hebben we een heerlijk toetje.
Al snel blijkt dat je alleen ijsjes per doos kan kopen, met minimaal 6 stuks en je kan alleen betalen met Swish.....géén ijsjes voor ons.
Na het eten lopen we nog een rondje, aan de andere kant van de landtong, ook hier is het erg mooi en gelukkig met aanzienlijk minder muggen.
Vlak nadat we de camperplaatsen verlaten hebben zien we een echte Bambi met twee of drie kleintjes, lief!
Ze was niet erg schrikachtig, ik kon uitgebreid foto's maken.
We rijden vandaag langzaam naar het Zuiden, richting Docksta bij de Hoge Kusten in de buurt.
Bij het Skuleskogen Nationalpark willen we morgen graag wandelen.
Ik heb een camping in de buurt van het Nationalpark gevonden, daar gaan we heen.
Vandaag zakken we nog langzaam zoveel mogelijk via de kust en vinden een plek aan het strand om koffie te drinken. Een plekje met héél veel vogels.
Vlak na de koffiestop zien we twee kraanvogels in de weide.
Rond half drie komen we aan bij de camping en camperplaats in de buurt van Docksta.
Wat een leuke plek! Een camperplaats aan het meer, met heel vriendelijk personeel en de voorzieningen zo goed als nieuw.
We zitten heerlijk in de zon, met aangenaam windje en komen erachter dat we in de buurt van de camping ook met een stoeltjeslift omhoog kunnen, dat is ook leuk.....in plaats van wandelen bij de Hoge Kusten?
We lopen naar het dorp om wat brood te halen, voor het geval we morgen blijven staan, de supermarkt is tot 18.00 uur open en ligt op loopafstand.
De receptie hier heeft alleen gebak en yoghurt, in dit seizoen is er nog heel veel dicht, de voorzieningen zijn alleen volledig open in het hoogseizoen.
Geschreven door Onderweg.met.de.twin