Aire d'accueil De La Porte D'alsace

Frankrijk, 68210 Chavannes-sur-l'Étang

Vandaag vertrekken we om kwart voor 10, het is 11 graden en er staat 49.154 km op de teller.

Het is gestopt met zachtjes regenen! Het regent hard en blijft voorlopig regenen.

We rijden vandaag langzaam in noordelijke richting, we willen woensdag een beetje op tijd thuis zijn.

We rijden door de Zwitserse Jura richting Frankijk, we proberen vandaag in Frankrijk boodschappen te doen, dat scheelt aanzienlijk in prijs en we tanken nog een keer in Zwitserland, omdat we niet weten of er voldoende diesel is in Frankijk.

Onderweg haal ik brood bij de Zwitserse bakker en een soort tompouce, voor bij de koffie.
Voor de koffiestop zoek ik een parkeerplaats op de app Park4Night, de navigatie stuurt ons een weggetje in met een hellingspercentage van 20%, denk ik en super smal. Het busje en de chauffeur doen het uitstekend, ik heb als enige een hartverzakking opgelopen! De pauzeplek was prachtig en de tompouce raar van smaak!

Onderweg valt op dat één van de kleinere rivieren al flink wat water te verstouwen heeft, misschien van het slechte weer van gisteravond in onder andere Noord Frankijk.

In Delle doen we boodschappen bij de Intermarché, zo leuk Franse supermarkten! Dit keer lag het kassasysteem tijdelijk plat, dat werd geduldig wachten. Gelukkig kon de caissière er zelf ook om lachen.

We zoeken een camperplaats in de buurt van Delle, midden in de Haut-Rhin in Frankrijk, de eerste plaats staat vol 🙄, de tweede plek in de buurt heeft nog een paar vrije plaatsen.
Hier blijven we staan, het uitzicht is mooi, maar de plek ligt aan de doorgaande weg, dus dit keer geen koeienbellen maar verkeerslawaai.

Het weer is opgeklaard en zelfs aangenaam van temperatuur, de plek zelf is erg modderig en niet echt lekker buiten zitten. Is het echt zulk slecht weer geweest hier?

's Nachts is het rustig, prima geslapen, maar vroeg in de ochtend is het alweer druk.

Leuke bijkomstigheid? De Franse bakker zit om de hoek 😀

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Wat een geweld, dat water! Eldorado inderdaad, de supermarchés en hypermarchés. Wat een geluk, die bakker om de hoek!

Alice 2022-10-25 22:40:21
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.