Naar de start van de Margrietroute

Denemarken,

We vertrekken om 7.15 uur vanuit Babberich, na een innig afscheid van Bikkel.

De kilometerteller geeft 54.641 km aan en het is 12 graden. Het belooft een mooie en zonnige dag te worden.

Het reisdoel is Scandinavië, maar we weten nog niet of we in Oslo linksaf slaan richting Noorwegen of rechtsaf richting Zweden.

Wat we wel weten is dat de boot op zaterdagmiddag vertrekt vanuit Kopenhagen. We varen dan met de DFDS naar Oslo en we slapen in mijn prinsessenhut.

Tot zaterdagmiddag gaan we de Margrietroute rijden in Denemarken, tenminste een deel van de route.
We willen overnachten in de buurt van Kolding, zo'n ongeveer 700 km rijden, dan kunnen we morgen starten met de route op het eiland Funen.

Onderweg zijn er veel wegwerkzaamheden, met de bijbehorende files.

In de buurt van Hamburg is het druk, maar in de buurt van Osnabruck staan we de langste tijd stil.

Vandaag passeren we de kleine Belt brug, één van de tolbruggen van Denemarken.

Rond 16.00 uur komen we aan op de Gals Klint Camping, in de buurt van Middelfart, vlakbij de brug en vlakbij de start van de Margrietroute.

We staan op een veel te duur plekje aan het water, heerlijk in de zon met uitzicht op de zee.
Er varen bootjes en boten voor onze deur langs.

Het windje waait aangenaam verkoelend, heel prettig nu de thermometer 25 graden aangeeft.

We houden het hier wel even vol!
In ieder geval tot morgen 12.00.uur, want dan moeten we van de plek af zijn.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Jullie hadden inderdaad prachtig weer om te rijden, hetzelfde weer als hier. Ook hier files want de Duitsers hebben weer een lang weekend. De camping is goed bezet zo te zien. Slaap lekker voor straks. Tot morgen.

Koos 2023-06-08 20:43:34
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.