4 dagen vliegen ook voorbij. Shit! Nog maar 4 dagen te gaan en dan zit mijn vakantie er weer op.
De bergen heb ik achter me gelaten en ingeruild voor een glooiend landschap met wijngaarden. In Kelowna ben ik nu aangekomen. Een prachtige route in de avond zon. De kleuren in het landschap spreken dan veel meer. Ik zit nu in DE wijnstreek (Okanagan valley) van Cananda. Dus kijken of ik morgen nog ergens een tour kan regelen bij een wijnhuis.
Op de weg hier naar toe, heb ik twee stops gemaakt. Via Kootenay Valley ben ik naar Radium Hot Springs gereden, waar ik eind van de dag genoten heb van een bad in een hot spring daar … voor 5 minuten. Omgekleed loop ik sierlijk (in de regen) het warme water (40gr.) in. Eindelijk voelt het warme water nu als een heerlijke temperatuur aan. Tot mijn schouders onder en intussen valt de regen met bakken uit de hemel. Flits!!!! Shit … Flits, flits, gedonder. Ja, iedereen het water uit…..
De volgende dag op het gemakje verder naar Golden (110 km). Hier heb ik een white water rafting trip geboekt. Met een rubber bootje over een wilde rivier met de stroom meedrijven … dat lijkt mij spectaculair. Die avond wordt ik gebeld door een Canadees nummer. Nee Jack, niet de serveerster van The Crossing. Haha. De raft voor die dag wordt geannuleerd. Er dreven boomstammen in het water en het water stond te hoog. Niet de ideale situatie. Nu maar hopen op de zondag, anders zal het niet doorgaan voor mij. Wel een dag extra in Golden. En met de regen die die dag uit de lucht viel, was er niets doen! Is een luier dagje geworden.
En vanochtend (zondag) ging het dus door!!! Het water zoals nu kon je niet beter krijgen, zeiden ze. Juni is de beste maand. En gelijk hadden ze. Wat een geweldige ervaring. Met drillende commando’s werden we aangestuurd: “Forward, stop, backward, stop, hold on, paddle forward, stop …”. Met de bewegingen van de golven naar beneden. Op z’n tijd een verfrissende klets water van 4gr. in je gezicht, dat houdt je wel wakker en alert. Halverwege een heerlijks stuk vlees van de BBQ om de inwendige mens te versterken. Organisatie was perfect.
Weer een item van mijn bucketlist, maar ik denk dat ik nog wel eens een meerdaagse tocht zou willen maken … over de Colorado rivier ofzo? Weer een item op mijn bucketlist erbij.
Een wat korter verhaaltje, maar nu lekker nog een wijntje als voorproevertje voor morgenochtend.
(filmpje is nog aan het uploaden, gaat niet snel hier. Nog een kleine 2 uur)
Proost!!!! (hik). Groetjes, Jan.
https://youtu.be/PyNHzZJUSRg Geschreven door Jan.op.pad