Luie dag

Hongarije, Szekszárd

Gisteravond heerlijk gegeten in een heel leuk eethuis, op hun comfortabelste plekje met luxe fauteuils!
Nog even wat boodschappen gedaan en ons toen verschanst in ons best wel luxe appartement waar we ongegeneerd lui liggen te zijn terwijl het buiten regent.
Arnold gaat even naar de fietsenmaker en vindt daar de juiste maat binnenband.
Verder doen we een wasje, ruimen onze tassen wat op, bakken een eitje, bekijken de route voor de komende tijd, laden onze powerbanks op, maak ik mijn bidons,tassen en schoenen schoon, ( je wilt niet weten wat al die stoffige gravelpaden nalaten), doen een tukkie ( we zijn ook geen 40 meer!) scrollen wat door het nieuws (noodweer in Oostenrijk, overstroming van de Donau hier dichtbij), En we maken een online booking voor morgenavond in Mohacs, want het blijft regenen en we hebben geen zin om de tent op te zetten in de regen als we zelf ook al nat zijn..

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Lekkerre column ook weer. Goeie dag morgen Mvg RenC

Remmelt 2024-09-13 20:40:20

Het schiet mooi op maar ja die laatste loodjes wegen bij jullie niet erg zwaar geloof ik ,het zijn nog steeds mooie verhalen en prachtige foto’s !!! We volgen jullie met veel plezier en hou je taai !!!!!! Gr uut Lemele.

Jan wermink 2024-09-13 21:34:36
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.