Het is warm vandaag, de zon staat al vroeg boven een strakblauwe lucht. Buiten ontbijten dus 😁
Dan naar de Yoshua tree's. We hebben weer eens geluk; de bomen bloeien in maart en april dus precies de goeie tijd en dat kun je ruiken! En er zijn hier enorme steenhopen!
Zo mooi als Anton Corbijn kan ik ze niet fotograveren...😉
We gaan de HiddenValleytrail lopen, een prachtige wandeling maar jongens wat is het bloedheet!
We zien bloeiende cactussen tussen de rotsen, bloeiende yucca's, en allerlei andere bloemen bloeien op het zand, vreemde beestjes schieten weg. Onvoorstelbaar al dat leven in dit onbarmhartige land.
Na de wandeling wacht ons in de schaduw van de camper een lekker bakkie koffie.
Bij het dorpje 29 palms 😄 rijden we het park weer uit.
We gaan weer verder door de Mojave woestijn, vroeger het gebied van de indianen.
Je vraagt je toch af als je zo met je luxe camper door het land rijdt, hoe dat geweest moet zijn voor die indianen of voor de eerste pioniers om hier te leven.
Onderweg zien we mooie geelbloeiende bomen langs de weg beetje als een brem maar dan een boom. En een soort christusdoorn die oranje bloeit op kale stekeltakken. Bij ons in de tuin op het zand zou het niet willen maar hier staat het te bloeien!!
We dalen af naar een grote groene vallei en steken de Colorado river over. Wat gek dat je ogen zo gewend raken aan dor dat het groen bijna pijn aan je ogen doet.
We gaan naar Moon river RVpark maar dat staat vol volgens de hoogbejaarde eigenaresse. Net als we weg willen gaan komt ze terug, er is toch nog 1
plekje van iemand die net vertrokken is. Haha lucky us...een prachtig plekje met bougainville en vogels in de boom....
Het is 5 uur, nog steeds heet. Tijd voor een drankje...😁
220 mijl
Geschreven door Gwarmelink