Vias plage

Frankrijk, Vias

Vandaag is zoals uit een boekje: direct na het opstaan een duik nemen in de zee. Bijna alleen op de wereld als de rest van de camping nog slaapt. Als ook papa en Sjors wakker zijn springen we gelijk met zijn vijven door de golven. Wat een feest.

We ontbijten laat en sprinten daarna weer terug naar het strand. Er wordt gesupt, gezwommen, geschept en gezond. Halverwege de middag vertrekken we richting zwembad waar we ook flink glijden en plonsen.

Douchen, boodschappen en eten en daarna richting minidisco voor Sjors. En wat denk je? Ons kleine feestbeest vindt het vreselijk hahaha. Dus vertrekken we richting speeltuin en uiteindelijk doen we nog spelletjes bij de tent.

We doen er een strik omheen vandaag, met een gouden randje!

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

🤩 ik vind het prachtig, en super leuk. Maar volgens mij is het nu bij jullie heel warm. Ik wens jullie veel plezier en gezelligheid 😘😘😘

Fritz 2024-07-30 17:10:14

Dat geloof ik een dag met een gouden strik erom heen.Wat een mooie foto van Moeder en dochter in dezelde kleur gekleed...knappies

Marion Romme 2024-07-30 22:48:50
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.