Los gehen wir!

Oostenrijk, Gemeinde Sölden

Het kostte flink wat gepuzzel, maar het is gelukt! Mét booster en negatieve pcr-test vertrokken we al om 04.15 met een enthousiast gevoel naar Oostenrijk.

De autorit is geslaagd al had Sjors al na 15 minuten geen zin meer en wilde hij graag uit uit uit... Na een lange dut beseft ook hij gelukkig dat we nog wel een lange reis tegemoet gaan en wordt het erg gezellig in de auto.

Na iets meer dan 8 uur komen we aan in Sölden en bewonderen we ons heerlijke appartement. Er ligt zelfs sneeuw!!!

We regelen de skilessen en verwelkomen opa en oma, tante Siene, oom Dennis en Saar. Dit wordt een groot feest!

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Gewaltig ❤ Is zo leuk om jullie weer eens in Oostenrijk in de winter te zien...samen met de Kids, en de rest van de familie. Ik wens jullie heel veel succes 😘😘😘

Fritz 2022-01-03 13:13:34
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.