Omdat de dag vandaag bewolkt start besluiten we vanochtend een bezoekje te gaan brengen aan Abbaye de Fontfroide. Een abdij uit 1093 in Narbonne. Het is een mooie route ernaartoe langs de vele wijnvelden.
De abdij zelf is ook echt prachtig. En als we de speciale hondenkennels zien, halen we even een grapje uit met Eva en Bram die heel serieus vragen wat dat zijn. We laten ze erin kijken en doen dan het hekje dicht... Slecht plan hahaha.
We lopen de route langs de vele vertrekken en proberen Eva en Bram uit te leggen waarom de Monniken vroeger hun intrek namen in het klooster. Sjors trippelt vrolijk heen en weer en soms moeten we een sprintje trekken om hem weer even te vangen.
Na de boodschappen rijden we naar het strand. Een verkoelende duik, daar hebben we wel zin in. Sjors doet gelukkig weer een dutje zodat hij goed opgeladen is voor de avond want we gaan vanavond lekker grillen.
Om half 9 kijken we nog naar een kindershow op het park en daarna is het snel douchen en naar bed. Morgen wacht ons weer een nieuwe dag.
Geschreven door Devandijkes