Niet veel te vertellen over deze reisdag. Om 8.45 vertrokken van de camping in Duitsland, om 10 uur precies de grens naar Nederland over. Om 14 uur zijn we thuis.
We gaan gelijk aan de slag en ruimen de camper uit alles gaat eruit hij gaat in de verkoop. Het slapen in een hefbed is niet ons ding en zeker niet de mijne . Als alternatief hebben (ik) elke dag de treinzit omgebouwd naar een bed. Dat ging goed . Maar het lijkt ons fijner om een camper met een vast bed en een garagedeur achterin te hebben zodat de fietsen daar in kunnen en je het bed niet elke dag moet op en afbouwen het is een stuk makkelijker. Bij thuiskomst poetsen we
de camper van binnen en van buiten zo is hij weer spic en span schoon.😍
Zweden is een mooi land staan wel erggg veeel bomen langs de wegen dat vind ik wat minder hou van vergezichten en dat heb je hier bijna niet.
Wat heerlijk was dat we elke dag wel aan het water hebben gestaan, dat de wegen (b en snelweg) veel rustiger zijn dan in Nederland. Dat op zowat elke camping wel voldoende plaats was zodat we altijd terecht konden zonder te reserveren. Zelf op Oland waar we eerst geprobeerd hadden te reserveren wat niet mogelijk was en we er dus maar op goed geluk naar toe gingen met in ons achterhoofd dat we altijd nog off the road konden staan met park4night, was op de camping ruim plek om te staan.
En wat ook heel goed was ,op elke camping waar we gestaan hebben was buiten de gewone faciliteiten altijd een keukenruimte aanwezig met kookplaten magnetron en servies goed. En vaak daarbij nog een ruimte met tafel en stoelen en soms ook een sauna. . Op de meeste campings was de wasmachine en het douchen inbegrepen bij de prijs. En alles was heel schoon. Dat hebben we in andere landen vaak heel anders meegemaakt.
We hebben mooie en leuke wandelingen gemaakt. En het tempo van reizen was ook heel oké meestal 2 of 3 nachten per camping en afstanden om te rijden niet meer dan 360 km,
Caithlyn heeft het prima gedaan was heel op haar gemak in de camper. Hield ons goed in de gaten als een van ons weg van de camper liep. Heeft geleerd om open trappen op en af te gaan. En heeft voor het eerst een 🍦 ijsje gegeten. Ze had er geen moeite mee dat loslopen geen optie was. We hadden een hele lange lijn bij ons en dat ging goed.
We hebben totaal 4316 km gereden.
Totaal uitgegeven aan camping ‘s € 1.218,59
Totaal uitgegeven aan diesel. €. 662,68
Geschreven door Ons-familie-reisje