Zaterdag 7 uur opgestaan, voor 9 uur moeten we de camper inleveren. Dat is niet zo een punt Canadream zit 100 stappen verderop.
Dus eerst even rustig ontbijten, en afwassen. Dan de laatste spullen inpakken.
Dan is het 8 uur wij zijn klaar en Cees gaat naar de start van de F1 kijken op zijn IPad. De start wordt keer op keer uitgesteld omdat het regent op Francorchamps/Spa. Bijna mist Cees de start van de sprint race om 8.50 uur omdat we toen de 100 mt moesten rijden om optijd voor de inlevering te zijn.
Maar daar duurde het even voor wij aan de beurt zijn 😅 en. Cees kon de 10 ronden zien die nog gereden moesten worden. Max op plaats 1.
Daarna met z’n vieren plus al de koffers in een taxi ,die eigenlijk wat te klein was , naar ons verblijf voor komende nacht. We mogen er officieel pas om 15 uur is maar kunnen onze koffers er wel vast neerzetten.
Cees en ik lopen daarna naar Down Town en Annemieke & WB komen met een taxi .
We halen koffie bij Tim Horton en gaan deze in een parkje bij de Yukon rivier opdrinken , we blijven hier wel een tijdje zitten tot lunch tijd. We halen een broodje bij Subway en gaan terug naar de rivier.
Om 15 uur zijn we terug bij ons hotel. Ik ga even op bed liggen en val prompt in slaap. Wel weer op tijd wakker 17.45 gaan we naar een Japans restaurant ,sushi eten, 19 uur weer terug op de kamer , en weer proberen te slapen. Zondag ochtend om 2.30 gaat de wekker alweer . Ik heb nauwelijks geslapen er was veel rumoer buiten. Prompt om 3 uur staat de taxi voor die ons naar het vliegveld brengt.Om 3.45 uur zijn we door de douane .
Het vliegtuig naar Vancouver gaat om 5uur dus nu wachten tot we in kunnen stappen
Precies 5 uur vertrekken we en landen om 7.08 in Vancouver.
Nu weer wachten tot we kunnen instappen om 8.10 voor vertrek naar Toronto. Ondertussen kijken Cees en WB naar de F 1, ook hier gaan we op de geplande tijd weg. Vanaf vanmorgen 2.30 nog niets gegeten wel koffie gehad in het vliegtuig. Het is een binnenlandse vlucht dus de enige mogelijkheid is een wrap of broodje kopen in het vliegtuig. we kopen een kipwrap 2 stuks kosten cad 22,— smaakt goed hoor vind het alleen aan de prijs. We komen aan op Toronto om 15,53
De volgende vlucht Toronto-Schiphol heeft vertraging daar hebben we een bericht over gekregen. We vertrekken pas om 22.45 en geplande aankomst tijd maandag is nu11.45 dit is 2 uur later dan de originele planning. Balen hoor nu moeten we nog meer tijd zien stuk te slaan op de luchthaven van Toronto.
Eerst maar even een Starbucks halen en even kijken waar we iets normaals te eten kunnen krijgen.
Onbegonnen missie, alleen junkfood.
Het wordt dus een hamburger met frietjes . Het vliegtuig vertrekt na een zeer rommelige incheck om 23.30 Canada tijd. En dan om
12.15 zijn we dan weer in Nederland.
Tijmen staat al op ons te wachten. We rijden naar zijn huis om de kleinkinderen even te knuffelen en om Caithlyn onze airedale op te halen. We waren bang dat ze niets meer van ons wilde weten . Maar ze sprong zowat in onze armen en kwispelde met kop en staart.
De vakantie reis Yukon&Alaska is nu echt voorbij.
Was een mooie reis naar een heel mooi stukje van de aarde. Waar de natuur nog de hoofdrol speelt . Er wonen maar heel weinig mensen de meeste stukken van Alaska en Yukon zijn onbewoond.
Geschreven door Ons-familie-reisje