Dag 16, woensdag 13 juli 2022

Canada, La Malbaie

Vroeg uit de veren ,vandaag willen we een walvistour maken dus moeten we optijd bij het boeking bureau zijn.
We rijden Tadussac in en gaan naar de haven waar de Whale Watch boten zijn. Is nog even gedoe we mogen daarmede campers niet parkeren. Annemiek en ik stappen uit en de jongens gaan de wagens een stukje terug rijden naar een speciale parkeer plek en dan gelijk daar entree kaartjes kopen voor de boot. Wij horen dat de boot on 9.30 gaat boorden en we hopen dat Cees en Wimbart het voor die tijd kunnen regelen. Gelukt. We gaan aan boord😄. Het is best druk dus zoeken we snel een goede plek waar we genoeg zicht hebben op het water om mooie foto’s te maken. Dat is nog best moeilijk we zien genoeg Beluga’s maar ze laten zich haast niet vangen op de foto. Ik heb er wel een paar ook een moeder met jong ( het is dat ik weet dat ze op de foto staan je moet goed kijken ma is wit het jong is grijs) . We zien ook nog een zwart gekleurde walvis (gelukt ook op de foto) een groep zeeleeuwen en een paar zeehonden. Als afsluiting vaart de kapitein nog even het fjort in en verteld een verhaal iets over een meteoriet en 360 miljoen jaar geleden ,deze steen zou hier ergens liggen ik kan het niet goed volgen het geluid verwaaid nogal. Daarna varen we terug naar de haven we zijn 3 uur onderweg geweest met de boot. Was leuk en we hadden geluk dat het weer meezat een lekker zonnetje en een beetje wind.
Weer aan wal gaan we terug naar de camper s . Eten wat en rijden dan alvast een stuk van weg 138 richting Quebec. We rijden tot een uur of 15.00 en vinden dan een camping:camping au Bord de la Riviére. Bij het plaatsje La Malbaire. Mooie camping.. na het avondeten steken we voor de 1e maal van deze vakantie het kampvuur aan. Even later komt er een stoet mensen in golfewagentjes voorbij die vragen of ze voor ons mogen zingen 🎵 wij laten ze voorbij gaan maar bij de buren geven ze een heel concert 🤣 en dus kunnen wij ook mee genieten 😊. ( andere foto’s worden later bijgevoegd kan ze nu niet uploaden)

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Geniet van je verhalen.

Fien 2022-07-14 07:29:22

Wat een mooie dag hebben jullie gehad. Beesies gezien, zonnetje, prachtige omgeving. Kan niet beter.

Majel 2022-07-14 08:43:08

Wat een belevenis met al die dieren op zee, dat is genieten

Henk S 2022-07-14 09:35:30

Wat een belevenissen weer en geweldig dat jullie de walvissen en meer gezien hebben. Goede reis verder

Edith 2022-07-15 04:59:30
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.