Stipt om 9 uur rijden we weg van de camping. Afgelopen nacht was een doorgaand gevecht met de muggen 🦟, ben helemaal lek geprikt.
De route van vandaag gaat langs de plaatsjes: CHRISTOCHINA, GAKONA, TOLSONA, Mendelta, Nelchina om uiteindelijk bij de overnachting plek voor vandaag aan te komen Grand View RV Park in Sutton.
De de plaatsjes stellen niet veel voor GAKONA is nog de grootste, daar staan wel 15 gebouwen oa een VISITOR CENTRE. Daar gaan we even naar binnen en halen een stapel folders op met info over de omgeving.
We houden onderweg lang zicht op twee enorme bergen die beiden een grote gletsjer hebben.
Onderweg vallen nog een paar. spatjes regen, te weinig om de dikke laag stof van de auto te spoelen
Rond 15 uur zijn we bij de camping . En gelukkig hebben ze hier plaatsen met elektra en water. En een laundry om een wasje te doen. Dat was wel nodig na 10 dagen. En er is een klein restaurantje bij daar gaan we vanavond wat eten.
Maar eerst proberen Cees, Wimbart en ik om een wandeling te maken. Er loopt een pad naar beneden richting een gletsjer. Het begint vrij redelijk maar al snel wordt het een soort van sluip gangetje we proberen nog een stukje maar geven het dan toch maar op en keren terug.
Om 18 uur gaan we wat eten in het restaurantje. Cees heeft hamburger jalopenjo ik,
Alaska’s fish and chips, Annemieke groenten met rijst en Wimbart een Griekse pizza. Smaakte ons allemaal lekker.
We drinken nog gezamenlijk koffie buiten. En vluchten daarna snel weer de campers is omdat de muggen 🦟 weer actief worden.
Geschreven door Ons-familie-reisje