Omdat het vandaag prachtig weer wordt en we hier kunnen zwemmen is er gezamenlijk besloten om hier op Victoria Park Campground voor vandaag te blijven staan. Om 9 uur gaan we naar de receptie om 1 nacht bij te boeken. Dat is geen probleem alleen moeten Cees en ik naar een andere plek verhuizen ons plekje was al gereserveerd voor vandaag. Het nieuwe plekje is 5 plaatsen verder, het verplaatsen is zo gedaan.
Cees heeft voor mij op internet een quilt winkel gevonden hier in Cobourg, op ongeveer 3 km van de camping. Wij ( Cees en ik) gaan er lopend naartoe is gelijk een lekkere wandeling 🚶♀️. Heerlijk om in die zaak naar mooie quilt stofjes te zoeken, ik slaag er goed en koop diverse stoffen en een ruler. We hadden een heel leuk gesprek met de eigenaresse van de winkel, toen ze hoorde waar we allemaal geweest waren in Canada (nu en de afgelopen jaren) kwam ze met twee leuke speciale quilt stoffen daar staan afbeeldingen op van de nationale parken en van toeristische plekken heel leuk om in een herinnering quilt te verwerken. Natuurlijk heb ik deze ook meegenomen.
Op de terugweg kwamen we diverse huizen met rode bakstenen tegen en een kerk de Saint Michael’s Church ook van rode baksteen.
We hadden gister tijdens het rondlopen een Dutch Oven , bakery gespot en deze zou vandaag open zijn. Maar dat was niet zo er hing een bordje aan de deur dat ze uitverkocht waren en morgen weer vers brood hadden. Wel dan proberen we het morgen nog een keer.
Om 13 uur waren we terug op de camping. De rest van de dag hebben we lezend en soms pootjebadend doorgebracht.
Geschreven door Ons-familie-reisje