Dag 3..... .Kaap de Goede Hoop.

Zuid-Afrika, Kaapstad

Gisteravond zijn we met de groep naar restaurant Gold gegaan voor een fantastische Afrikaanse avond mét diner. Allemaal gerechten uit de diverse Afrikaanse landen. Er werden tussendoor Afrikaanse dansen en muziek opgevoerd.

Vanmorgen zijn we vroeg opgestaan voor een excursie naar Kaap de Goede Hoop.
De bus staat om 8.00 uur klaar voor de rit met de gids Tim die ons uitgebreid verslag doet over de prachtige plekken waar we uitstappen om ons te verbazen over de fantastische vergezichten. Zo stappen we uit op de weg die uitkijkt over Camps Bay. Daar reden we gisteren over de boulevard. Het water golft met enorm geweld. Schitterend. De volgende stop is bij Houtbay. Aan de haven allemaal kraampjes met de mooiste souvenirs maar ook......een enorme logge zeehond die constant wordt gevoerd met kleine stukjes vis.....uiteraard betalen als je een foto wilt maken maar je mag er ook op zitten voor de foto. Hoe gek kunnen mensen zijn om aan geld te komen. Vreselijk.
We gaan door tot aan de Kaap over een hele hobbelige weg: de Afrikaanse massage volgens de gids.
Bij de Kaap aangekomen stormt het heel erg. De foto's achter het bord worden genomen. We zien struisvogels wapperend in hun veren rustig grazen.
De reis wordt voorgezet richting Simon'sTown voor een lunch en het toilet.
Even lekker geen wind meer om ons heen. Na de lunch een kort stukje rijden naar Boulders om de pinguïns te bekijken. De kolonie is uitgebreid naar 2200 beestjes die doodgemoedereerd hun gangetje gaan. Grappig om naar te kijken. Minder grappig zijn de luchten....donker en het begint te regenen. Op de terugweg naar het hotel dus zo ernstig was het niet.
Ik heb mijn routeregistratie aanstaan en het grootste deel van de route is geupload maar voor het laatste stukje had ik kennelijk niet genoeg geduld. Morgen weer een herkansing als we Kaapstad gaan verlaten voor een lange reisdag richting Okiep .

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Tot zover bekende plekkies langs die pad 😉ben benieuwd naar de foto’s. Was zeker weer een dag waarvan jullie genoten hebben. Groetjes Lies

Lies 2023-09-09 23:03:55

Prachtig Marjan, het gaat steeds beter met me. Lekker chillen in de schitterend mooie tuin, bij het prachtige huis.

Diny 2023-09-10 13:36:57

Wat een geweld met die wind wel mooie foto’s

Henny 2023-09-10 21:41:26

Gisteren een feestje gehad, dus nu rustig kunnen lezen en genieten van de foto,s. Jantien vroeg of ik jullie de groeten wilde doen. Zelf heeft ze een paar dagen aan het strand in een huisje vertoefd.Ze wilde even rust na haar mooie feest Geniet nog maar lekker

Cisca en Dick 2023-09-11 15:42:47
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.