Het is mooi wakker worden in Moonglow in Simon's Town.
Na het ontbijt stappen we voor het laatst in de auto's. Ze worden vandaag ingeleverd.
We rijden een stukje langs de Indische Oceaan, steken een prachtige gebied dwars over naar de Atlantische Oceaan. Via het plaatsje Kommetje rijden we over Chapman's Peak Drive.
De uitzichtpunten zijn onvoorstelbaar mooi. Beneden komen we aan in Llundodno. Een vrij groot plaatsje met mooie pandjes achter muren en prikkeldraad.
Het hotelletje Mountain Manor is goed te vinden. Weliswaar achter tralies 🤔. Dat is wennen. We schrijven ons in maar we kunnen niet in de kamers.
We gaan eerst de auto's naar Avis brengen. Poeh..... dat is een dingetje want we gaan dwars door de stad. Eerst aftanken.... kruispunten staan vast en... we rijden links. Maar eindelijk is alles voor elkaar. De kilometerstand van het tweede deel is 1267 km. De totale afstand is 3510 km met de auto's gereden 👍
We wandelen met zijn negenen richting Waterfront. Het weer is helemaal opgeklaard. Arnoud blijft achter. Voor hem wordt een huurfiets bezorgd. Zo gaat hij de laatste dagen invulling geven. Er is heel veel levendigheid ibij Waterfront Overal terrasjes en muziek.
We doen hier de lunch waarna de groep zich opsplitst. De '*jeugd" gaat al shoppend richting hotel. De rest slentert rustig verder en een terrasje pakken is heel verleidelijk. En..... het regent 😉
Geschreven door Marjanvakantie