Tripje Lanzarote.

Spanje, Tías

Dinsdag 9 januari:
Vroeg, half 3 in de nacht met de auto op weg naar Schiphol. Waterkoud was het, we stonden hard te bibberen. Bij het inchecken verliep het als een speer maar er was geen TUI vliegtuig maar een Corendon was ook prima. Als we maar op Lanzarote komen.....en dat lukte snel. Logisch als de luikjes geregeld dicht vallen 😉. De transfer duurde 10 minuten en we werden op straat al hartelijk verwelkomd door Diny. Zij had heerlijke koffie met een groot stuk appelkoek en we maakten kennis met haar schoonmoeder Jeanne. Een allerhartelijkste ontvangst.
De rest van de dag boodschappen gedaan en geneusd op de boulevard waar ik vooral een nieuwe rugtas moest scoren. De oude was na 20 jaar helemaal vergaan 😄. Om 16.00 met zijn vieren een lekkere Mojito genomen waarna we de TUI bijeenkomst hebben bezocht en een eilandtour geboekt.
's Avonds naar een restaurant gegaan waar we i.p.v. lamsvlees aan de entrecote gingen. Zo heerlijk mals en smakelijk. We begonnen nu toch wel af te zakken na de rosé en uiteraard de bekende Ron Miel. Het is vandaag een perfecte start geweest van onze vakantie.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Lekker blijven genieten van als het moois en lekkers.

thesunlights 2018-01-15 11:38:13
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.