Vandaag weer een tripje op het programma. Hiervoor worden we met een luxe taxi opgehaald en naar het plaatsje Lagoa gebracht om de wereldwijde zandsculpturen te bekijken. De taxichauffeur zal ons na anderhalf uur weer ophalen. Dat blijkt dan ook voldoende tijd.
We kijken onze ogen uit!! Wereldwijd blijkt ook te slaan op de voorstellingen. De thema's uit de vele diverse landen zijn fantastisch uitgebeeld. De wilde dieren uit Afrika, onderzeedieren, een indianendorp, Praag, Rusland, Mandela, de Paus, Ghandi, Boeddha enz. enz.Teveel om op te noemen. We blijven foto's maken. Te gaaf om zomaar langs te lopen.
Terug in de taxi vragen we de chauffeur of hij het ook zo prachtig vindt maar...... nooit geweest. Te dichtbij kennelijk 😉😉
We lunchen in ons appartement en gaan gewapend met water en boek naar het strand waar we, na ons geïnstalleerd te hebben, eerst ff met de voeten de zee ingaan. Jeetje, nog nooit zulke stoffige voeten gehad😂😂. Die hebben we opgelopen in Sand City.
De zee staat wel hoog maar is niet meer zo krachtig. We kunnen dus, als vanouds, weer lekker afkoelen.
We besluiten de inktvisgerechten Lulas en Chocos te eten en...... we hoeven hiervoor niet op zoek. Het restaurant beneden heeft het op de kaart staan.
Vanavond weer lekker kraampjes en winkeltjes kijken. Heel verbaasd zijn we dat de zee heel laag staat. Groot strand en de rotsen weer boven water. Geen pijl op te trekken dus. We gaan een ijsje scoren.
En...... Skip Bo...... stand tot nu toe
Marion 4 en Marjan 5💪💪
Geschreven door Marjanvakantie