Eerste dag op Kreta

Griekenland, Agios Nikolaos

Een vroege start: 04.00 uur opstaan en om 4.30 uur de Agila gestart richting Schiphol. Heerlijk voor de file uit en goedgehumeurd bereiken we P3. Oeps, veel rondjes moeten rijden voor een vrije plek maar uiteindelijk.....vlak bij een gaatje: Rij 301!!
Op de luchthaven zelf verloopt het heel voorspoedig ondanks de grote drukte. Ankie haar tas wordt binnenstebuiten gekeerd maar ....ze mag door. Een ontbijtje met een croissant ham/kaas en een lekkere bak koffie .... daar zijn we aan toe om 06.30 uur.
De vlucht met Sunwing gaat netjes en na een mooie landing voelen we de warmte.
De rit naar het hotel Coral is schitterend. Prachtige ruige landschappen maar ook veel rotzooi aan de kant van de weg. De Grieken hebben niks geleerd.
Onze kamer hebben we besteld met zwembaduitzicht maar doordat we hoog zitten in het gebouw krijgen we er zeezicht bij. Fantastisch 😎😎. Even een tosti eten met een droge witte wijn.....we zijn op vakantie, hoor! Daarna toch het stadje in. We willen weten waar we de komende week gaan verblijven.
We zijn heel tevreden!

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Klinkt goed! Ik ga jullie verder volgen deze week. Laatste stukje van de heenvlucht ben ik daar al mee begonnen!😉

Judith 2018-05-24 18:08:26

Klikt allemaal super leuk! Heel veel plezier nog daar!😘☀

Laura 2018-05-25 10:03:00
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.