Gisteravond heerlijk gegeten bij vd Valk.. lekkere douche.. serietje gestreamed.. en op tijd gaan slapen.. toch beetje angstig of ik niet weer appje van TUI kreeg.. maar gelukkig niets🤪! vanmorgen om half 5 ging mijn wekkertje.. overnachtings spulletjes naar de auto gebracht, en met de shuttlebus naar het vliegveld! Prima geregeld!! Inchecken had ik al gedaan.. boarding pas op mijn telefoon.. dus alleen koffer in de drop off! Dat ging snel.. gewapend met mijn rugtas en handtasje naar de douane!! Natuurlijk werd ik er weer uitgepikt! De body scan ziet draadjes... en daar willen ze altijd het fijne van weten! Maar goed.. ik mocht door.. maar dan wordt ook mijn rugtas er uitgehaald! Een vriendelijke jong knul( leerling) haalde op zijn dooie akkertje.. al mijn spullen eruit... hij deed ze er overigens ook weer netjes in.. ik was eigenlijk wel benieuwd wat ze zochten.. het waren 3 " verdachte" voorwerpen... mijn portemonnaie.. mijn pillen doosje en mijn multifuntionele oplader voor horloge/oortjes en telefoon..
Bij mijn portemonnaie ging het om de 2 euro muntjes.. ( voor de fooi) de oplader was gewoon bijzonder ( denk ik) en het pillendoosje.. ja.. dat is natuurlijk verdacht. Maar met appje van medicijnlijstje was het goed... ik mocht alles meenemen en door naar de VIP lounge.. daar heerlijk lui gezeten.. koffie.. broodje.. yoghurtje , fruitje dat was heerlijk relaxed!
Het vliegtuig vertrok precies op tijd!! En toen ik met mijn buurtjes in gesprek raakte.. bleken die ook uit Den Helder te komen.. wat bijzonder!
Het vliegtuig zat bij lange na niet vol... we hadden wind mee.. want de vlucht duurde 9 uurtjes.. eerst broodje met kaas en een appelmuffin en koffie.. toen even filmpje kijken en slapen! Heerlijk dat ik dat kan in get vliegtuig! als warm eten een heerlijke lasagne met smakelijke rouwkost, overheerlijk chocolade toetje.. crackertjes met smeerkaas en een blikje cola.. top.. toen weer even slapen... filmpje kijken.. kletsen met de buurvrouw.. en voor ik het wist .. waren we op de dominicasnse republiek.
Er stond een busje te wachten dat mij naar het hotel bracht.. een prachtige kamer met uitzicht op zwembad/ zee en strand.. koffertje uitgepakt en een wandelingetje over het resort gemaakt.
Nu effe Power nappy! Hier 17.00uur.. in Nederland 22.00 uur... dan moet ik morgen qua tijd bij zijn!!! En kan ik straks fris naar het diner
Geschreven door Lyette