Het heeft geregend.. en het waait nog steeds.. er zijn wat wolkjes.. wat minder weer dus.. maar ja.. dat kan als je in maart op vakantie gaat.. geen probleem want ik wil natuurlijk ook wat zien..
Om 9.30 kwam de bus mij ophalen voor een dagje dierenpark.
Het is wel een bijzonder dierenpark.. maar ja.. misschien komt dat wel omdat ik toch wel iets heb met wilde dieren! Een Bengaalse blanke tijger! Varanen.. krokodillen.. flamingo's.. papagaaien.. en geweldige shows! De papagaaien show was grappig.. tellende, puzzelend.. glijdend van een glijbaan.. geweldig leuk om te zien.
De roofvogelshow was indrukwekkend.. zulke grote vogels die rakelings over je hoofd vliegen.. ook gaat het wel eens fout.. als laatste was de zeearend aan de beurt om een vis uit het water te pakken..helaas vloog de vogel niet naar het water maar het park in... lichtelijk paniek bij de verzorgers.. maar uiteindelijk hebben ze hem weer weten te lokken..
De dolfijnen show was super leuk.. en wat gaan die verzorgers er liefdevol mee om... De zeeleeuwen deden ook hun best om de mensen te vermaken.. en zelfs brutus de grote zeeleeuw had een eigen fotomomentje! Het park had ook nog een zwemparadijs... voor mensen.. š¤£met glijbanen en kinderspeel dingen. Een aanrader dus, rancho Texas, je waande je even in het echte Texas.. morgen ochtend.. een vroegertje! De excursie discover Lanzarote
Geschreven door Lyette