Relletje op het strand

Gambia, Kombo North/Saint Mary

Goodmorning Gambia!!
Ook hier in Gambia lopen er locals over het strand om hun waar te slijten.. maar dat gaat heel georganiseerd.. het lijkt wel of ze allemaal een soort tijdslot hebben..πŸ•°
Als er eentje te lang bij het hotelstrand loopt.. dan komt de security en zegt dan dat ze het strand moeten verlaten. Even later komt er weer een andere verkoper.. maar.. met een duidelijk nee... dank je.. lopen ze ook weer verder..
Ook is de politie aanwezig op het strand met dikke kisten aan hun voeten en een heel zwart pak.
Ze houden zich de hele dag schuil maar zodra er iets is.. komen ze snel aangerend.. van dronken mensen houden ze niet hier.. en worden dan ook vriendelijk verzocht het strand te verlaten.! En ja.. een vliegtuig Engelse is gisteravond gearriveerd.. en die beginnen smorgens al vroeg met blikjes bier! Dan wil het wel eens dat ze smiddags luidruchtig worden.. dus politie heeft ze netjes onder begeleiding van het strand afgezet..πŸ™ŠπŸΎAls ik naar mijn kamer loop na dat heerlijke dagje strand.. hebben zich allemaal gieren verzameld op het grasveldje voor mijn kamer! Normaal zou ik een blokje om gaan.. maar ze zijn rustig.. dus moet ik er wel een foto van kunnen maken!πŸ¦… vanavond weer een heerlijke pizza gegeten! En live muziek in het hotel

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚dat is dan nog wel precies hetzelfde als al die jaren geleden dat ik er was πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚maar heerlijk genoten denk ik en wat n veilig strand hΓ¨ πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ€πŸ‘

Lidy 2023-02-01 19:46:44

Verkeerd geplaatst. Heerlijk lekker in het zonnetje, ik wret dat je daar erg van geniet, zeker de laatste dagen van jouw prachtige reis.

Marianne 2023-02-01 19:51:15

Zo te lezen is er toch elke dag wel wat te beleven!! Geniet ze nog, voor je het weet ben je weer thuis en hier is het niet zo warm als daar bij jou!!

Wiekie 2023-02-02 10:31:52
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.