bijna.. nog even en ik ga weer van het zonnetje genieten.
Na ruim 2 jaar mag/kan/en wil ik weer op vakantie.. door ..Corona.. het vervelende virus dat over de hele wereld zijn best deed om ons allemaal behoorlijk te dwarsbomen in het maken van vakantieplannen..
Uiteraard heb ik genoten van mijn buiten verblijfje op Costa del Witven, maar voor het maken van echte reisplannen, kon ik alleen maar Googlen naar die geweldige plekjes.. India, Afrika, Indonesie, Zuid Amerika,.
Langzamerhand gaat de wereld weer een beetje open... verweggiestan laat ik nog even voor wat het is.. Deze vakantie ga ik naar de Canarische eilanden! Lanzarote!
waarom Lanzarote? haha.. omdat het voor de hand ligt om naar Tenerife, Gran Canaria of Fuerteventura te gaan.. daar gaan toch de meeste mensen heen als ze naar de Canarische Eilanden te gaan. Lanzarote heeft de meest bijzondere landschappen en bouwwerken en heel veel bezienswaardigheden.... en.. Pipo de clown heeft ooit een film opgenomen op Lanzarote .. :) (jeugdsentiment)
De reis boeken via internet was een makkie... (ervaring) maar deze keer moesten er wel allemaal andere formuliertjes bij.. vanwege dat virusje.. dat heb ik uiteraard gedaan..
Vandaag mijn koffer inpakken... zomerkleren... schoon en fris gewassen, want die lagen al een tijdje in de kast! tja.. en dan heeft de koffer een cijferslot.... maar ja.. wat was dat ook alweer...
alles netjes opgevouwen, gestreken en ingepakt. dropjes mee...fototoestel mee..toiletspulletjes mee..paspoort mee... rugzakje mee...en niet te vergeten mijn pinpas!!
Morgen nog 1 dagje werken.... en dan op naar vd Valk op schiphol... daar mag ik slapen.. mijn auto mag daar blijven ... en brengen ze me vrijdag ochtend in het holst van de nacht naar het vliegveld... om 7.15 uur gaan we de lucht in... en het zou leuk zijn als ik deze keer eens geen vertraging heb!!!
Geschreven door Lyette