Van alla Kunda naar Kololi

Gambia, Kombo North/Saint Mary

Vanmorgen ontbijt om 8 uur.. vandaag de allerlaatste keer de koffers op het busje! Gedurende de hele week hebben we stoelendans gedaan in het busje..zodat iedereen een keer op een andere plek zat! En ja.. alleen Assan zat altijd voor in naast onze chauffeur Dembo.. dus bedacht ik om maar eens plaats te nemen op de plek van Assan! 🤣 hilarisch!! Hij bombardeerde me gelijk tot reisleidster🙈 en ging zelf achterin de bus zitten!! Nu kon ik wel gelijk zien dat de weg vol gaten en kuilen zit, en we daarom af en toe flink door elkaar geschut werden.. onze stop was bij de birkama kraft market, hier waren allemaal kleine "winkeltjes" met schitterend houtsnij werk.. ik mis nog een grote giraf.. maar ja.. hij moet natuurlijk wel in mijn koffer passen!!
Al snel vond ik een prachtige giraf van teakhout! En toen begon het afdingen!!! Heerlijke sport.. dus al mijn charmes in de strijd en .. en voor minder dan de helft van de vraagprijs, was ik de trotse eigenaar van een super mooie giraf voor mijn grote big 5 verzameling!
Hierna reden we door naar het vliegveld.. er waren 3 reisgenoten die alleen de rondreis hadden geboekt en niet gekozen hadden voor verlenging.
Om 13.00 waren we weer in het Senegambia beach resort waar we deze geweldige rondreis waren begonnen.. een heerlijk broodje tonijn gegeten en een frisse duik in het zwembad!!!
Toen was mijn koffer aan de beurt... wat een puinhoop.. het is ook niet mijn ding om uit een koffer te leven 8 dagen lang.. maar goed.. uiteindelijk hangt en ligt alles netjes in de kast. Kunnen de kreukels er uit zakken!🤣
Nog even heerlijk op mijn terrasje gezeten met een lekker bakkie koffie. En savonds hebben we met een klein groepje op de "Strip" bij een pizzeria gegeten..
Even geen kip couscous en rijst!
Er was live muziek... in het hotel.. maar... De vermoeidheid won het van het gezellig op het terras zitten .. dus mijn verhaaltje nog even.. en lekker slapen.. morgen tijd aan mezelf! Geen wekker.. helemaal niks!😴

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

En nu ?? Nog paar dagen luieren in je resort ?😂?👍

Lidy 2023-01-29 10:11:59

Nou.. misschien niet 8 dagen.. wil nog naar het Kuntah Kinte eiland

lyette 2023-01-29 12:17:16

Ik zie voor me dat je als reisleidster op je plekje zit, bewijst wel dat je lekker op je gemak bent en een gezellige groep mensen om je heen hebt. Nu heerlijk nog een week doen wat je zelf wilt in je eigen tempo, ook fijn denk ik. Gebiet nog lekker. groetjes

Trudy 2023-01-29 15:06:04
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.