Vandaag weer naar Ljungby om inkopen te doen. We willen het plaatsje wel bekijken maar behalve een groot winkelcentrum met eethuisjes, opvallend veel Aziatisch, grote winkels en een gesloten museum is er weinig te beleven. Postzegels zijn wel duur daarom maar weinig kaarten gestuurd.
We doen weer inkopen voor een aantal dagen bij Lidl. Vanaf de camping lezen we dat we een plekje in Denemarken hebben, later boeken we nog een dag bij, foutje in het tellen(“).
Omdat het zo hard waait is het buiten alleen aangenaam om iets te ondernemen. Achter de camping ligt nog een onverharde weg waar je heerlijk kunt lopen. Alleen een tractor en een camper komen even langs. Via een zijweggetje naar het meer. Onderweg bekijkt Loes de omgeving vanaf een uitkijktoren, gelukkig is ze niet bang voor muizen want bovenop ligt een kleine dode muis. Bij het meer waar wat leuke cabines staan, gaat het water stevig tekeer met de felle wind. We keren weer om, maar buiten zitten is er even niet bij.
Geschreven door Loes.en.Hetty.op.pad