In 14 uur naar huis rijden

Italië, Vigolzone

Vanmorgen 7:15 wakker, opgefrist en ingepakt en auto vol geladen. Om 8:00 konden we pas ontbijten en 8:00 ging ook pas eetzaal open… echt Italiaans ontbijt met alleen maar verschillende cakes. Perzik, abrikozen, peer, appel, vanille.
En was best lekker.
Cappuccino was ook heerlijk en geplast en gaan met die banaan. Even voor half 9 reden we het dorp uit met het zonnetje en blauwe lucht.
De eerste wegen waren door dorpjes en langweggetjes. Wat zijn de wegen toch extreem slecht in Italië. Mega gaten en scheuren. Alleen de tolwegen zijn goed.
We waren al snel voorbij Milaan richting Zwitserland. Het was zaterdag en dat kon je merken op de weg. Heel fijn rustig. De eerste 4 uur reed ik en Patrick keek de kwalificatie en vertelde me hoe het ging
In Zwitserland even wat regen, maar Jenny zei al “ van korte duur” en dat klopte en ook wat file. Rond 12 uur kort gestopt in Zwitserland voor lunch. Patrick broodje gezond en ik de laatste Italiaanse pasta . Patrick ging nu rijden.
Zwitserland doorrijden ging voorspoedig en genieten van het uitzicht. Sneeuw op de bergen en veel watervallen. En ook veel tunnels. Net over de grens in Duitsland hoorden we een raar geluid wat steeds erger werd.
De beschermplaat onder de auto was losgegaan en raakte de grond. Pat kon het gelukkig voor deel weer vast klikken (voorzijde) zodat hij niet meer op grond kwam. Hopelijk hield dit.
Ik ging daarna weer rijden. En gelukkig bleef het geluid weg. Maar een uur later raar gevoel in auto en ging lampje motor storing aan.
Ik kreeg het Spaans benauwd, maar na minuut ging hij weer uit en voelde de auto weer goed, met nog 5:45 op de route naar huis en geen slaapplek gereserveerd besloten we door te rijden om maar in Nederland te zijn.
We voelden ons allebei nog heel fit en goed.
Laatste stuk om de 2 uur gewisseld. Rond 19:45 reden we bij Venlo de grens over Nederland in.
We zijn bij de Mac gestopt om te eten en de laatste 2 uur ging ik weer rijden.
De hele route was het redelijk rustig op de weg maar in Nederland best druk. Iedereen erop uit op zaterdagavond.
Om 22:50 reden we de straat binnen en waren we thuis. We voelden ons goed. Patrick kon nog wel paar uur door zei hij.
Haha
We hebben heerlijk geslapen in ons eigen bedje. 🙏🏻💤
Nog weekje thuis vrij.

Geschreven door

Al 7 reacties bij dit reisverslag

Wat is het weer een fijne reportage! Fijn dat jij je tijd er voor gegeven hebt om ons allemaal te vertellen, dat jullie weer veilig in jullie huis zijn! En wat ga ik nu genieten van jullie mooie fotoos!

Mam 2023-09-24 14:34:58

Fijn om met alle zorgen en vreugden te hebben gelezen! Jullie koffie trekt me wel! En wat is de poes weer blij!

Engeltje 2023-09-24 14:40:16

Genotenvan het meebeleven van jullie reis. Naar mijn idee een weekje te kort. Wat een prachtige fot,os van onderweg. En dan die ondergaande zon! niet van de Gotthardtunnel.jammer. Wel van de brug over dat meer bij Lugano……daarheb ik een screenshot van jullie gemaakt op die brug. Via de mail aan je gestuurd. Dank jullie wel voor het delen en ik hoop dat de auto niet te veel reparaties nodig heeft.xxxxx

jenny 2023-09-24 15:31:33

Wat was het fijn om mee te reizen weer, ik heb er echt naar uitgekeken elke dag om jullie prachtige foto"s en verslagen te lezen ! Ik zal het missen.. Was wel weer een avontuur, de terugrit ? En wat tenenkrommend dat die plaat rammelde onder de auto.. vooral als je tunnels in rijdt.. pfff Mooie foto's weer.. wat vreemd trouwens dat je als ontbijt gelijk de suikers van cakes krijgt he ?Prachtig de zonsondergang foto..en de sneeuw op de bergen en watervallen, zo gaaf ! Maar echt blij dat jullie ondanks deze zo lange rit veilig thuis zijn ,dus welkom thuis en lekker nog een week vrij zijn !! Dank jullie wel dat ik "meemocht"Liefs en xxxx Berry

Berry 2023-09-24 17:27:20

❤️❤️❤️❤️

joyce.op.expeditie 2023-09-24 18:33:03

Fijn dat de Quist me in zo'n goede conditie zag. Wij beiden blij. Over een jaar bij geen ontstane moeilijkheden, wil hij weer even mij zien.

mam 2023-09-25 14:31:11

Het was een goed bezoek mam, alleen gaan we verder onderzoeken. U heeft twee prikken gehad waar ze vocht opzogen dat gaat voor kweek en 10 oktober CT scan Liefs

joyce.op.expeditie 2023-09-25 17:00:33
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.