Vanmorgen rond 6:45 op en heerlijk met Patrick langs het strand gelopen zoveel we konden. Er staan allemaal resorts naast elkaar dus dat was best een fijn stukje lopen heen en terug. Daarna nog even bij het strand gezeten samen, heerlijk in het zonnetje.
Om 8:00 ontbijt bij ons favoriete restaurant. Wat toch heerlijk hier!
Na het ontbijt terig naar de kamer om
Strand tassen te pakken en toen met de Audi cabriolet richting Plaka.
Het was ongeveer een uur rijden, een mooie rit langs de kust. Prachtige omgeving!
We konden gratis parkeren vlakbij de opstap plaats van de boot naar Spinalonga. Een oude man wees ons de weg en hoopte dat we na ons bezoek naar Spinalonga kwamen eten in zijn restaurant Taverne Spinalonga.
Met de boot was het 5 minuten varen naar het eiland.
Het wordt ook wel het Lepra eiland genoemd omdat de mensen die Lepra hadden daarnaartoe werden gebracht. We zijn een rondje om het eiland gelopen en veel indrukken op gedaan. Terug met de boot zijn we bij de oude man en zijn familie gaan lunchen. De jongens een burger en de meiden tonijnsalade, humus , tzatziki en brood. Heerlijk en prachtig uitzicht. We kregen van het huis een toetje.
Daarna liepen we naar Plaka beach, want dat zou het mooiste strandje zijn. Het water absoluut, zo helder en prachtig blauw. Alleen het strand waren grote kiezels.
Daarom toch gekozen terug naar het resort te gaan.
Pat en ik weet heerlijk bij het strand. Jessy kwam ook een kort tijdje en heeft met Patrick in de zee gezwommen.
Ik heb heerlijk 3 uur in mijn boek gelezen.
Om 18:00 gingen pat en ik terug naar de kamer om te douchen en om 19:00 naar de bar wat drinken voor het avondeten.
Het eten was weer heerlijk.
Een over sprak ons aan omdat de mannen een AZ shirt aan hadden. Hij bleek de beste vriend van pavlidis te zijn. ( AZ speler)
Gisteren ook al iemand die met machlas ( oud Vitesse dokter) in de klas had gezeten. Grappig hoor!
Hij ging de foto die ik met zijn mobiel maakte naar pavlidis sturen.
Na de cappuccino richting kamer en nu zo lekker slapen. Nog 1 dagje de auto en willen we naar een stad zo 1.5 uur rijden.
Xxx
Geschreven door Joyce.op.expeditie