Butterfly 🦋

Griekenland, Rhodos

Vanmorgen iets later naar ontbijt, spullen al mee, want we wilden naar de vlindervallei.
Kustaf begroette ons alweer bij aankomst en vertelde dat hij ons wel wat tips kon geven.
Maar omdat we gisteren al bijna het eiland rond waren geweest waren enkele tips al bekend. Sommige doen we misschien morgen nog. Maar de vuurtoren helemaal zuidelijke gaan we niet doen, dan zitten we weer hele dag in auto en dat willen we niet.
Dus toch richting de Vlindervallei van Petaloudes. Onderweg kwamen we veel militairen voertuigen tegen en ook weer die twee gevechts helikopters. Naast de vlindervallei is een militair terrein.
We hadden al gehoord dat het te vroeg is om vlinders te zien, maar het moet er heel mooi zijn.
En dat was het, gelukkig dat we aankwamen was het niet druk, dat we weer weggingen wel.
Maar we konden erg genieten van de natuur. Een mooi pad omhoog 1.5 km. Trappen en vlak. En tussen door even rusten. Door de bomen was het er koel dus prima te doen.
We genoten!
Terug bij de auto zat er een folder aan de deurklink van een beach taverne met gratis bedden. We waren van plan om een strand aan de westkust te zoeken dus alsof het zo moest zijn. Porto Antico heet het in de plaatst Kameiros.
Prachtig en gezellig beach restaurant met een privé strandje. Als je er wat drinkt of eet zijn de bedden gratis. En laat het nu lunchtijd zijn hahaha
Pat ging voor de kip souvlaki en ik voor de tonijn salade. Heerlijk verse jus en bij de rekening kregen we kleine yoghurt met honing van de zaak.
Na de lunch hebben we de hele middag bij het strandje gelegen en heerlijk gezwommen. Heel veel stenen dus Pat deed zelfs zijn waterschoenen aan.
Het water was op sommige plekken heel warm en dan weer extreem koud heel bijzonder.
Op de terugweg naar huis nog even gestopt bij een kleine supermarkt voor wat drinken op de kamer en toen richting mijn balkonnetje met mijn cappuccino deze Pindat aan het schrijven.
De dagen vliegen nu wel… nog twee volle dagen en dan donderdag ochtend laatste ontbijt en naar huis. Brrrrr nog even niet aan denken en maar denken aan wat we morgen zullen doen. Ik wil nog graag terug naar Rhodos stad, daar waren we de eerste dag met Milon maar nog niet met z’n tweetjes. Misschien eind van de dag morgen.
We zien het wel.
Straks weer heerlijk eten
Wat een heerlijke vakantie hebben wij toch.
Nu lekker douchen en daarna eten.
Het eten was weer heerlijk. En we hebben nog even beneden gezeten. Er weer weer live muziek. 2 mannen, piano en gitaar met liedje van de police en rem.
Nu terug op de kamer. Mijn 2e boek is bijna uit. Spannend boek is het, dus kan hem slecht wegleggen. Morgen maar verder
Xxxx

Geschreven door

Al 7 reacties bij dit reisverslag

Heerlijk kinderen. om in zo'n paradijsje te zijn he? En heel lief hoor Joyce dat je ons zo mee laat genieten. Mooi dat jullie dat grauwe weer van hier vandaag missen. Jullie hebben nu wel loon voor al jullie harde werken. Echt verdiend dus. De foto's en herinneringen zullen de komende normale weken weer gemakkelijker te werken zijn voor jullie, na zo'n fijne ontspanning. Jullie zijn foto-geniek!

mam 2022-06-06 23:05:32

Lieverds,wat een prachtige serie foto’s weer en dit verslag! Het lijken wel ansichtkaarten in de vlindertuin! Zo fijn dat jullie zo genieten, het is alleen te kort? Volgende keer 2 weken ! De tijd vliegt hè? Maar weest maar in het Nu en niet al hier in het koude Nederland.. En wat een heerlijke plek op dat privestrandje en alles bij de hand,super ! Voor herhaling vatbaar lijkt me! Dank je wel weer voor het delen en ons mee nemen, lieve Joyce ! Ik had er ook 1 naar tante Anneke gestuurd, zij houdt ook zo van Griekenland nl! We zullen haar volgende keer ook lid maken als ze dat wil ! Geweldige dag gewenst voor jullie en 🥰🕶🥂🧘‍♀️

Berry 2022-06-07 07:12:37

Wat toch jammer dat er geen vlinders waren in dat prachtige park. behalve buiten dat Pat die mooie groene zag. geniet nog maar lekker deze laatste dagen. En niet te veel ondernemen lijkt me, maar lekker derde boek lezen en Pat in zee? Liefs Jen

Ketelaar Jenny 2022-06-07 07:56:20

Lieve Ber Ik heb liever niet dat je mijn link door stuurt Het is persoonlijk en ik kies graag uit wie het mag lezen. Kun je het nog terug trekken? Xxx

joyce.op.expeditie 2022-06-07 09:04:01

Goede morgen. Wat fijn, dat je ons meegenomen hebt op jullie paradijselijke reis, Wij genieten erg mee hoor! Veel plezier weer vandaag, hier is het nat! Heerlijk voor de plantjes!

mam 2022-06-07 09:25:05

Prachtig is de vlindervallei hé. Wij waren er in september..... je weet niet wat je ziet. Zooooo mooi. Nog een keertje Rhodos stad zou ik zeker doen. En dan lunchen of dineren bij mama Sofia.

Yo 2022-06-07 10:32:02

Heerlijk allemaal schatten. De bloemetjes hier in de tuin, zijn erg blij dat het flink regent!

mam 2022-06-07 18:00:08
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.