Een kralenketting aan herinneringen deze tocht. Alle 4 de dagen.
Ik was even bang dat ze al begonnen waren, maar dat was een stempelpost denk ik van een andere route toen wij bij de start stonden. Ik zei het dat we nu onder het tentje begonnen. Met weer de meneer met het buikje achter ons.
Ze sloegen op de met de hamer op een deksel. Boing. Ja ik weet niet hoe dat heet. En toen mochten we, dwars door het theater waar ik dacht ah een foto van mij op het podium is wel leuk. Ik erheen rennen. Ik was de ster van de show vandaag en toen liepen we weer via de coulisse het theater uit van de Vest. Ik heb er nog een pen van. Die gebruik ik nu.
We liepen nog steeds de 8,5 km route en iedereen druk aan het inhalen zodat we op de ruimte liepen door het mooie bos van het Rekerhout. Ben ik ook nooit geweest nog en daar staat misschien mijn nieuwe woonplek, gezien ook nog eens. Twijfel of ik daar pas als het ook een combinatie is van verstandelijke beperking en autisme, maar in mijn vorige blog schreef ik dat we vandaag naar de toekomst liepen. Daar kwamen we alleen niet langs. Ik bedoelde het ZVZ gebouw waar ik zo graag wilde wonen, maar nu kwamen we al langs het Rekerhuis. Foto maken en nu weet ik waar het zit voor het geval ze me weer afwijzen.
Liepen we verder weer achter de mevrouw met het zelfde oranje hemdje als gister waarvan haar man ook tegen haar zei dat ze snel liep. Nou we zijn voorbij haar gegaan na het appeltje eten bij de stempelpost van de scouting in het bos.
Door het tunneltje terug de stad in met langs de kant van de weg allemaal vlaggen van Alkmaar die ik ook nog graag wil, maar nu het goede moment niet voor is, want ik was er helemaal niet op voorbereid om het te kopen en had mijn portomonnee niet bij me. Het voelde niet goed toen ik de winkel in liep.
Nog 3 km
Nog 2 km
Nog 1 km
Ja ze gingen aftellen langs de kant van de weg met bordjes en ik deed rondje om het bloemenperkje om weer gelijk te komen met mijn vader, maar daarna ik loop gewoon heel snel dus dat was maar van korte duur en toen we niemand meer voor ons hadden was ik zo bezig met foto’s en andere dingen denk ik dat ik de bordjes op de weg vergat te volgen. Eva terug we moeten naar links. Ik: ohja was al rechtdoor gelopen. Weer extra kilometers, haha en later ging weer mis. Door de hele stad al die kleine straatjes raakte de weg kwijt. Ah de rode loper nu kon niet missen.
Daar was de finish door de Waag heen de kaasmarkt op waar ik de meneer met de zonnebloem niet eens zag staan, omdat ik achteruit keek voor de foto. Stond er een meneer dan? En geen kaasmeisje? Die stonden er later. Heb ik nog foto’s van. Over de finish kregen we een laatste stempeltje en de medaille. Ik liep alweer verkeerd nu stond ik bij de medailles voor de 40 km. Geef die maar.
En hé die man met het buikje was weer voor ons net over de finish. We zagen hem weer en wij waren 11:27 uur bij de finish en begonnen iets na 10:00 uur. Jaja zelfde tijd als anders en 500 meter meer. Papa wilde meteen de vlag halen, maar ik wilde toch nog wel graag even op het waagplein kijken even zitten en drinken even spulletjes op bergen en kijken hoe de mensen aankwamen. Daarna liepen we door het kaassouvernirwinkeltje waar ik een brie mesje mocht hebben en een sleutelhanger van Alkmaar van mijn thuishaven en ik heb al van alle landen waar ik ben geweest een sleutelhanger dus nu is mijn sleutelbos nog voller!
We moesten heel overdreven zeggen tegen mijn woonplek dat ik er weer was anders gaan ze achteraf weer zeggen dat ze niet wisten dat ik er was. Het scheelde niet veel of ze waren er niet, gingen weer naar de Lidl lopen aan de overkant van de straat met z’n allen. Dus zwemmen ging niet meer door voor mij, ik wilde wel mee, maar ze wilde niet een half uur later om 14:00 uur gaan zodat ik nog even mijn tas kon pakken, kon omkleden en kon insmeren. Dus nu heb ik weer de hele middag geen begeleiding, want nu kunnen ze wel opeens met mensen weggaan en ons achterlaten. Normaal zeggen ze we kunnen niet weg er blijft niemand achter.
Ik vond het een mooie wandeltocht de wandelvierdaagse met allemaal herinneringetjes. Van vroeger zwemmen tot en met mijn mogelijke woonplekjes en waar ik met Kop-Zorg ben geweest. Ik weet ze allemaal niet meer en dan zeggen ze van mijn woonplek ja in Zaanstad hebben we ook een vierdaagse, maar dat is lang niet zo leuk en mooi als in je eigen stad waar ik ben opgegroeid en alles ken!
Bedankt voor het lezen 😋
Geschreven door Eva.van.huis