We verlaten Memphis en gaan naar Vicksburg.

Verenigde Staten, Memphis

De zon schijnt! We verlaten Memphis en gaan naar Vicksburg. Even geen muziek, maar serieuze zaken. In Vicksburg is tijdens de burgeroorlog van 1863 hard gevochten. Strategisch gelegen aan de Mississippi kon een groot aantal staten tegelijk tegelijk van de confederatie afgesneden worden. Even het bekijken waard.
Je vindt hier ook al veel plantage woningen. Die willen we ook zien.
We komen om ca. 13.00 uur aan bij ons verblijf voor vanavond. Een Mansion. Een statig oud huis dat wel een likje verf kan gebruiken. Daar zijn ze dan ook mee bezig. Prachtig authentiek ingericht compleet met hemelbed. Wij verblijven in een kleine woning dat vroeger voor de bediening was. Een compleet huisje met 1 slaapkamer, 1 woonkamer, een keukentje en een badkamer.
We gaan Vicksburg bekijken, denken we, maar vinden een route door het National military Park. Een park ter herdenking aan de burgeroorlog. Een indrukwekkende route vol kanonnen, standbeelden en gedenktekens aan die tijd. We hebben een ticket online kunnen kopen en krijgen de doorverwijzing naar de app “actionguide” Het hele verhaal wordt ons verteld van item naar item. Bij terugkomst krijgen we kaas en wijn van het huis en ideeën voor een restaurant. Heerlijke maaltijd. Daarna weer een klim omhoog. Weer een prima dagje zo.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Hey,ik zag weer een KB....

Edith 2025-03-12 15:51:22
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.