Münster-Flaesheim

Duitsland, Munster

Vanochtend bekijken we de stad. Na het ontbijt lopen het centrum in. Gisteren bleven we aan boord. Het was gezellig druk op de kade.
Ook vannacht is alles rustig gebleven. Je kan hier dus prima liggen. Zeker nu er wel zo’n 7 boten liggen. Zowel aan stuurboord als bakboord kan men liggen. Bakboord is misschien iets rustiger(geen restaurants), maar nodigt wat jeugd uit die niet gezien willen worden….
We vertrekken nadat we alle inkopen hebben opgeruimd😃
We zien wel wanneer we stoppen. Het gaat in ieder geval vlot en het is droog! Uiteindelijk, helaas in een dikke plensbui, leggen we aan in Marina Flaesheim. Een vakantiepark met blokhutten en camping. Telefoonnummer van de havenmeester werkt niet, dus Sybrand besluit naar hem te gaan zoeken. Ik blijf droog aan boord😅
Colonel Quint, een Barkas uit Beverwijk, van de fam. Van der Lem zien we hier ineens ook weer🤣 Op het MLK hebben we ze ook al ontmoet, maar dat was nog in het oosten. Zo zie je, je ontloopt elkaar niet😃

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

TOP! Münster is een geweldig mooie stad. Fijn dat jullie rustig geslapen hebben! Jullie opmerkingen zijn de moeite waard om het ook nog eens te proberen! Geweldige dag vandaag 👋👋

Chris Marianne 2023-08-05 08:03:03

Jullie hebben de vaart erin! Lonken de Nederlandse wateren? In ieder geval geen zorgen over het water onder de boot! Fijne dag vandaag!

Tin 2023-08-05 08:24:01

De regen Tin🙁

Delicious 2023-08-05 17:08:31

Vertrokken uit Münster? Dat hadden we niet verwacht!? Nu maar hopen dat Flaesheim jullie bevalt. Aan jullie zal het niet liggen. Mooie foto’s. Maak er een gezellige zaterdag van! Houd ons op de hoogte 🤗

Chris Marianne 2023-08-05 19:41:15
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.