Over de Spree naar Spandau

Duitsland, Berlijn

Tempelhofer Hafen beschikt over mooi sanitair met stortdouche. Dat trekt mensen🤣
3203, vertrek 09.00 uur. Na een lekker ontbijten!
Het blijft een mooie tocht, de tocht door Berlijn! Elke keer zie je weer iets anders. De 3 ijzeren beelden, na het nomadendorp op het water, alle verschillende bruggen, de sluis samen met alle passagiers schepen, die s’avonds buiten de stad liggen en allemaal weer de stad in moeten voor de passagiers, het Museum Insel, de Rijksdag, Cube, de woning van de bondskanselier in de wasmachine….. het houdt niet op.
Uiteindelijk komen we precies op tijd bij de Altstadthafen in Spandau om de GP van Hongarije te kunnen zien. Max wederom op 1. Een klasse apart. Onze kleinzoon wordt steeds fanatieker, zo blijkt uit een filmpje. Je moet het allemaal maar begrijpen als je 3 bent.🤣
Na de race met lekkernijen vertrekt de visite. Lekker rustig rijden op zondag. Weinig vrachverkeer en de hele weg lekker door kunnen rijden. We vonden het weer gezellig!!

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Heel zwaar leven!

Marja Bom-Leering 2023-07-23 18:41:49

Bemanningslid/matroos heeft kennelijk ook vakantie!

Chris Marianne 2023-07-24 15:10:11
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.