Burg🩳🩳-Genthin

Duitsland, Burg

9.00 uur Motoruren 3114
We hebben niet zo’n lange tocht voor de boeg en 1 sluis met een verval van 5.50 m. Aldaar moeten we even geduld hebben, maar als er nog een boot bij komt mogen we “schleusen”
De omgeving waar we nu doorheen varen lijkt op de Veluwe, maar met veel nieuwe aanplant😃
De binnenvaart is hier nagenoeg niet meer aanwezig. We vragen ons af waar deze gebleven zijn. Voormalig Oost-Duitsland heeft, lijkt het, tocht ergens een grens voor de binnenvaart.
Boodschappen zijn hier echt om de hoek en de havenmeester heeft jerrycans en een kar. Na de dieselprijzen rondom Berlijn gehoord te hebben besluit Sybrand dat hij met de methode van de havenmeester hier gaat tanken! Alle attributen zijn aanwezig en het tankstation is aan de overkant van de weg😅335ltr in de tank. VOL!!
Circus met kamelen gaan we wel zien op afstand, maar is pas over twee dagen.
Morgen kunnen we volgetankt weer op weg!

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Wat een mooie trip weer. Net niet te kort en zeker niet te lang. Mooie foto’s en echte sluisprofessionals! Fantastische stek daar in Genthin en waarom zou je er niet tanken als je het bijna op een presenteerblaadje aangereikt krijgt?! Uitzicht op kamelen 🐫 wie wil dit nu niet! Fijne avond verder en geniet in de KH! 👋👋😎😎

Chris Marianne 2023-06-13 17:42:05
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.