Ninh bhin

Vietnam, Tam Cốc

Na een verfrissende douche en het eten van een ontbijt scooters gevraagd. In Hanoi met de 5 miljoen scooters zouden we dit niet avonturen maar hier in het kalmere Nhin Bhin wel dus.

Gelukkig geen vitessetoestanden zodat ik ook op eentje kon kruipen ..... de max want een andere zithouding is beter voor de nog steeds pijnlijke poep. krijg je zo'n "willempie" helmpje op je kop en off we go ...

Eerste bestemming : BANK

Ligt in de city dus 7 km up naar de city .... een expresweg waar haast geen auto's rijden ...... maar massa's scooters en een zee aan plaats .... zalig! Vandaag is hier de eerste schooldag dus het was duidelijk kalmer op de wegen.

Na het bankbezoek dachten we eens de stad in te trekken ..... kwamen we daar op een lokale markt. Er stond een waterkoker op de kamer dus zelf lipton tea en koffie gehaald om onze eigen koffie en thee te maken conform onze wens.

Waarvoor ik vreesde heb ik nu met eigen ogen gezien. Rund, schaap, lam, geit, kip, vis, schaaldieren, varken ...... alles heeft al de revue gepasseerd tot ik een hond herkende. Mijn maag keerde! Nu lopen er hier zoveel honden rond en denk je continu "ocharme beland jij straks ook in de pot"???

Sterilisatie en castratie kennen ze hier blijkbaar niet want elk teefje loop hier rond met melktepels. En de puppies? Nowhere to be seen!

Aangedaan van de vondst terug de scooter op en het plannetje gevolgd die "nam" onze homestaydame ons gegeven heeft.

Prachtige rit tussen de rijstvelden bracht ons tot bij Trang An waar we een prachtige bootrit gedaan hebben.

Het gehele bezoek hebben we niet kunnen afwerken zodat de rest morgen op het programma staat. To be continued

Nog iets gaan eten en daarna een frisse duik genomen in het zwembad want om 23h was het hier nog snik snik heet met geen lovetje wind. Gelukkig airco op de kamer!

Geslapen lik een blok ..... eindelijk!!!


Geschreven door

Al 9 reacties bij dit reisverslag

Ik hoop dat het bij julie ook mooi weer is vandaag bij ons 30 gr veel te warm en zo nog tot einde van de week veel succes voor julie x

De Zutter Doris 2023-09-05 09:42:51

Hier ook prachtig weer .geniet nog van jullie vakantie .

Marlise 2023-09-05 14:47:12

super vakantie geloof ik hee hier mooi weer groetjes eline en koen

eline vandekerckhove 2023-09-05 16:20:28

Hier is kamieltje toch beter af wi dan daar pppfff

Magalie 2023-09-06 06:46:59

Prachtig wat jullie al doen ,uitgenomen de hond op de plank omg

Brigitte 2023-09-06 08:48:00

zo fijn dat we gewoon kunnen meelezen. beetje jaloers dat wel maar in de goeie zin hé. geniet maar volle bak !

GINA 2023-09-06 10:12:41

Ge hebt uw roeping gemist. Ge moet reisverhalen gaan schrijven

Rik Boncquet 2023-09-06 10:28:55

Mooie foto's,uitgezonderd de hond. Geniet van de reis.

Hans en Linda 2023-09-06 14:07:56

Ohhh zo mooi daar en mooie foto’s geniet van de reis vele groetjes

Marijke Desaever 2023-09-06 15:45:12
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.