Zit ik dan, vrijdag begin van de middag met de laptop buiten in de tuin in de schaduw, kauwend op een wortel #healthychick. Net een paar uurtjes gewerkt, om 1 of andere duistere rede heb ik de laatste dagen een hele slechte telefoon verbinding binnen en moet ik steeds naar buiten rennen omdat de mensen aan de andere kant van de lijn mij niet kunnen verstaan.
Is het niet mijn niet-accentloze Engels is het wel de verbinding… Dus vandaag heb ik mijn werkplek maar gewoon naar buiten verhuisd. Na dit schrijven en een fijne lunch ga ik nog een paar uurtjes aan het werk.
Na afgelopen week bij elkaar zo’n 3 uur te hebben gezweet op het zoveelste blog, ging er gisteren avond helaas wat mis bij het opslaan…..en weg was alles. Baal, baal, baal, best een beetje jammer.
Afgelopen dagen ben ik weer door een aardige achtbaan van stemmingswisselingen gegaan. Ik eindigde vorige week iets wat in mineur, gevoel vast te zitten. Onrust over keuzes die ik van mezelf moest maken. Ik had mezelf van te voren voorgenomen om hier werk te vinden. En als Diene iets in de hoofd haalt dan moet het ook gebeuren, het liefst nu en zonder al te veel moeite. Afgelopen maandag heb ik mezelf met behulp van Lisanna en schop onder m’n kont gegeven en heb ik 3 verschillende, Engels-talige cv’s gemaakt en 2 online sollicitaties de deur uit gedaan.
heerlijke productieve dag! Ondertussen heb ik op beide online sollicitaties een reactie gehad en ben ik uitgenodigd op gesprek> hier kom ik later op terug…..Daar ging ik dan afgelopen 2 dagen, op stap met een stapel cvs onder m’n arm mezelf verkopen…. Oké dat is dus echt niet mijn ding, maar na een paar keer twijfelen ben ik letterlijk over de drempel gestapt en een paar horeca zaken binnengestapt. Gezien half backpack-land op dit moment opzoek is naar een baantje is het niet makkelijk om nu ergens binnen te komen. Waarschijnlijk ligt het grootste gedeelte van mijn cvs alweer in een prullenbak en is er niets eens naar gekeken.
Vorige week donderdag was het Australia Day en heb ik een dagje kunnen werken bij de plaatselijke bowling club. Wat een super dag! Hoewel het even inkomen was,
combinatie moeilijk verstaanbare Aussies en biertjes die ik niet ken voelde het weer zo vertrouwd om achter een bar te staan! En het Australische volk is toch wel erg fijn en relaxed, zolang je lief blijft lachen en aangeeft dat het je eerste dag is vinden ze alles goed. Het is hier ook normaal om even een gesprekje met iemand aan te gaan, ook al staan er nog 10 man te wachten, niemand die zich druk maakt. Bijzonder. Zelfs als je bij het stoplicht staat en de eerste zit te slapen en het groene licht negeert, is er niemand die er toetert…dan wachten we toch gewoon op het volgende groene licht……#noworries
Maar goed Australia Day, na 8 uur werken liep ik helemaal blij, iets aangeschoten
moest verplicht de cocktails van m’n laatste bar proeven, stukje bruiner en bijna 400 dollar rijker, naar huis.
Tijdens mijn rondje cvs uitdelen van gisteren ben ik ook nog even binnen gelopen bij de bowling club waar ze me vertelde dat er binnenkort een paar werknemers vertrekken waardoor er weer plek vrij komt voor mij! Gezien ik het zo naar m’n zin heb gehad met Australia Day, het op loop afstand van huis is en ik nog niet in echte geldnood zit heb ik besloten om hier op te wachten. Ik wandel gewoon 1 a 2 keer per week langs om te vragen of er al iemand weg is. Bijdehand mens heeft de halve wereld zegt mijn moeder altijd……tijd om iets bijdehanter te worden denk ik zo. De 2 gesprekken, waarvan er 1 voor vandaag gepland stond, heb ik geannuleerd… Ik was afgelopen week best een beetje aan het stressen, totdat Chantal mij gisteren vroeg waar ik nou eigenlijk mee bezig was. Ik ben namelijk naar de andere kant van de wereld gekomen om te genieten en niet om werk te doen waar ik geen zin in heb. Zeker omdat ik nu nog in de luxe positie zit dat ik nog niet ik HOEF te werken heb ik besloten om alleen werk te gaan doen wat me leuk lijkt. Het bedrijf waar ik vandaag een gesprek mee zou hebben is een uitzend bureau voor evenementen, dat betekend dus dat je nooit weet wanneer en waar je werkt. Ik hou van vastigheid en persoonlijkheid. Ik werk liever in een klein team dan met allemaal mensen die elkaar niet kennen. Aanstaande maandag zou ik een gesprek hebben met een sales bedrijf, over de telefoon waren ze al helemaal enthousiast over me, maar ik zie mezelf toch niet op straat staan en producten promoten aan mensen. Zoals ik jullie al een paar keer heb verteld veranderen plannen hier per dag…..ik heb dus besloten dat ik jullie niet meer ga vertellen hoe de planning er uitziet want bij het volgende blog kan het helemaal anders zijn. Ik heb mezelf voorgenomen om zoveel mogelijk van dag naar dag te leven. Wanneer ik thuis kom? Als ik er klaar mee ben….voorlopig nog niet.
De afgelopen dagen ben ik dus van mineur, naar hyper, naar onrustig en nu weer opgelucht gegaan…relativeren that’s the answer…
Afgelopen zaterdagavond begon gezellig in de tuin met 2 vrienden van Lisanna die heerlijk voor ons hebben gekookt (!) en eindigde zondagochtend 6.30am in een bijzonder aparte club. Zo nu en dan een avondje in een discotheek blijft leuk maar voorlopig ben ik weer even genezen…Zondag hebben we met ‘de’ groep heerlijk uitgebrakt op het strand en ’s avonds hebben Daan en ik samen voor iedereen gekookt. Ik kom er steeds meer achter dat ik toch best wel een beetje een moeke ben en graag iedereen bij elkaar heb en eten geef….hahaha
Heb ik jullie trouwens al verteld dat ik nu 2 keer auto heb gereden….aan de verkeerde kant van de weg?! Went eigenlijk best snel. Moeilijkste is nog om niet je ruiterwissers maar gewoon je knipperlicht aan te doen, o en ik betrap mezelf erop dat ik hier veel vaker in m’n rechterbuiten-spiegel kijk in plaatst van de achter-uit-kijk-spiegel
wat een woord en je moet niet vergeten dat je aan je linkerkant nog een heel stuk auto hebt…Lisanna was onder de indruk van mijn iets wat agressieve maar fijne rijstijle….
Jep zouden jullie oog zeggen als je leven in mijn handen lag op dat moment. Binnenkort er maar een keert alleen op uit.
Woensdagavond was het weer tijd voor ons maandelijkse Soep&Wine event….
(voor diegene die het concept nog niet kennen, je betaalt $15 dollar en krijgt daarvoor een fles wijn en een kom soep, TOP evenement!) Naast het inboeken en inplannen van reizen maakt ik tegenwoordig dus ook soep. Mosterd-soep it was! Ik wil niet opscheppen, maar potverdikkie was die lekker! De meeste hadden graag nog een 2e portie gehad! Recept smulweb, aanrader dus!
Nou ik geloof dat ik jullie weer een beetje up-to-date heb zo, en het word ook wel weer tijd dat ik weer wat nuttigs ga doen!
O volgende week mag ik trouwens mijn eerste ‘gratis’ trip uitproberen! 2 dagen Great Ocean Road en Philip Island, ben benieuwd!
Dag lieve mensen, Fijn weekend alvast!
Geschreven door Nadine.geniet