Naasty de camperplaats is de bushalte naar het centrum. Florence is een prachtige stad, maar met de zon isalles net even mooier.
Info: Florence is de hoofdstad van Toscane. Deze romantische stad is in 59 voor Chr. gesticht door Julius Caesar onder de naam Florentia (Latijn voor bloei). De stad staat bekend als de geboorteplaats van de Renaissance. Je kunt de mooie bezienswaardigheden goed te voet ontdekken: smalle steegjes in het historische centrum, prachtige paleizen, de imposante Duomo en de sfeervolle oude brug, de Ponte Vecchio. De Ponte Vecchio is eenberoemde middeleeuwse brug over de rivier de Arno. Op en aan de brug zijn winkeltjes gevestigd, vooral juweliers.
Als laatste bezoeken we ook nog het naastgelegen museum, ook prachtig.
Natuurliefhebbers kunnen relaxen in de prachtig aangelegde parken of de vergezichten bewonderen vanaf de heuvels rondom de stad. Je begrijpt dan meteen waardoor beroemde inwoners als Da VInci, Galilei, en Dante werden geïnspireerd.
Geschreven door Marjan.en.Bas.op.reis