Wandeling en poco loco

Nederland, Haarle

Vanmorgen werd ik wakker en hoorde Fem niet (die lag ook bij Chan te slapen) dus toen ik beneden kwam bleken ze al naar buiten te zijn voor de uitlaatronde. Echt fijn want ik was best moe. Lekker koffie gezet en ontbeten en beide poco loco op gang gekomen en daarna naar Hellendoornse berg gereden voor een kleine wandeling, op bankje met mooi uitzicht lekker gekletst en een bakkie thee.
Nog een cache proberen te vinden, niet gelukt hihi
Naar Hellendoorn gereden en daar een heerlijk ijsje gegeten en toen weer terug naar t huisje. Bakkie koffie en een cheeser op ons eigen terras.
En we hebben lekker onze korte broeken aangedaan, niet voor niets meegenomen dus.
Ik lekker mijn slaapje gedaan en daarna samen t avondeten gemaakt, Chan het snijden, ik t kokkerellen, Chan het opruimen.
Bakkie koffie in t avondzonnetje en daarna Chan weer op de trein gezet want die moet morgen weer werken.
Nog even Fem in t bos haar behoeftes laten doen.
Deel van de spullen al in de auto gezet en nu nog even de sauna in 🙏

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Relax dagje, samen met Chantal. Lekker genieten van het mooie weer en de omgeving.😘😘

Jan en Ineke 2025-04-05 11:02:28

Heerlijk! Wanneer gaan we weer! Fijn dat Fem ook doorhad dat ik haar die steile trap niet af ging tillen hihi. Wat een fantastisch mini vakantie voor me…. Ff samen genieten! Xxx

Chantal 2025-04-05 14:36:04
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.